Pokračování seriálu Emily v Paříži se blíží. Jak to s ní bude dál?

foto: Netflix

Oblíbený seriál Emily v Paříži se dočká dalšího pokračování. O přípravách 3. série se mluví téměř rok. A fanoušci roztomilé Emily se nemohou dočkat, až se dozví, jak se její příběh dál vyvine.

Těšíte se na Vánoce? Tak od teď budete ještě o něco víc. Jen tři dny před Štědrým dnem, tedy 21. prosince, to vypukne. A my se konečně dozvíme, zda Emily zůstane v Paříži či se vydá do Londýna za svojí novou láskou.

S ofinou

Z nedávno zveřejněného traileru je jasné, že rozhodování nebude jednoduché. Emily je zřejmě trochu bezradná a tak jako správná žena udělá to, co obvykle děláme, když jsme nešťastné. Změní účes. Vezme do ruky nůžky a šmik, je tu Emily s ofinou. I barva vlasů je o poznání světlejší… V ukázce se mihne i Lucas Bravo neboli fešný kuchař Gabriel, takže se jen můžeme domýšlet, jak se Emily nakonec rozhodne a komu dá přednost. Natáčení pokračování oblíbeného seriálu bylo velmi sledované na sociálních sítích a sama Lily Collins dráždila své fanoušky posty, ať se těší na divokou jízdu, a že pokračování příběhu bude stát opravdu za to. Připravit se prý máme i na nové milostné trojúhelníky! Jakoby jich až dosud nebylo dost. Chybět nemá žádná z postav a některé prý dostanou i mnohem větší prostor než dosud.Více prostoru pro Sylvii

V této souvislosti se mluví hlavně o postavě Sylvie v podání francouzské herečky Philippine Leroy-Beaulieu. Podle autora scénáře Darrena Stara dostane právě ona ve třetí sérii ještě větší prostor. Jak řekl, záměrně se o ní nedovídáme všechno najednou, protože je jako cibule nebo artyčok. Je v ní spousta vrstev, které je třeba oloupat… Lichotkami na její adresu se rozplývá i představitelka Emily. „Je prostě úžasná. Je tak vtipná a nádherná. Líbí se mi, jak je krásně sama sebou,“ vyjádřila se.

A jak přiznal už v minulosti sama Darren v rozhovoru pro časopis Glamour, záměrně jsme se o ní v minulých dílech nedozvěděli vše. Nabízí se tak otázka: Má Sylvie děti? Stejně tak je podle scénáristy hodně zajímavá další postava – Madeline, šéfka z Chicaga. „Přemýšlel jsem o ní a o tom, že není přesně tím, kým si myslíte, že je“, prozradil Star. A co muži? „To, co se stalo s Emily, neznamená konec Alfieho. Věřím, že dveře jsou pro Emily u Alfieho stále otevřené,“ naznačil další možný vývoj příběhu a dodal, že si myslí, že z pohledu Camille se s Gabrielem vlastně nikdy doopravdy nerozešli…

Zdroj: www.dailymail.co.uk, www. glamour.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související