Jóga s Katarínou: Jemné záklony v 10minutové sekvenci. Video pro vás!

foto: Katarína Mikulandová / Jóga Ateliér

Další díl našeho seriálu jóga s Katarínou je tu. Tentokrát vám nabízíme kompletní video lekci, při které během deseti minut protáhnete celé tělo.

Jóga s Katarínou vás naučí správně dýchat, protáhnout se i milovat a respektovat své tělo. Cvičitelka Katarína Mikulandová vám představí jednoduché cviky a jógové pozice, které si můžete vyzkoušet kdykoli během dne.

Dnes se s Katarínou zaměříme na:

  • Otevření ramen
  • Silná a zdravá bedra
  • Dokonalý dech

Takže hurá na podložku a začínáme. Jak přesně cviky provádět vám podrobně vysvětlíme na videu. Jsou vhodné pro každého, kdo má chuť to zkusit. I pro úplné začátečníky. Jen nezapomeňte, že cvičit se má na lačno, během lekce nepijte a nezapomeňte na závěrečné prodýchání a zklidnění. Budete se pak cítit o hodně lépe. Odměnit se můžete hned potom. Třeba dobrým kafíčkem a čokoládou. Věnujte si chvilku sami pro sebe a užijte si svou lekci jógy s Katarínou. Zasloužíte si to!

Namasté 🙏

Kdo je Katarína Mikulandová?

Slovenka, zdravotní sestra, máma dvou synů, která žije v Praze a jógu učí s lehkostí víl. Praxi s ní si můžete vyzkoušet i pod křídly Jóga ateliéru, kde kromě Kataríny vede lekce i mnoho dalších skvělých lektorek. Více informací na www. jogaatelier.czLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související