Jóga s Katarínou: Jemné záklony v 10minutové sekvenci. Video pro vás!

foto: Katarína Mikulandová / Jóga Ateliér

Další díl našeho seriálu jóga s Katarínou je tu. Tentokrát vám nabízíme kompletní video lekci, při které během deseti minut protáhnete celé tělo.

Jóga s Katarínou vás naučí správně dýchat, protáhnout se i milovat a respektovat své tělo. Cvičitelka Katarína Mikulandová vám představí jednoduché cviky a jógové pozice, které si můžete vyzkoušet kdykoli během dne.

Dnes se s Katarínou zaměříme na:

  • Otevření ramen
  • Silná a zdravá bedra
  • Dokonalý dech

Takže hurá na podložku a začínáme. Jak přesně cviky provádět vám podrobně vysvětlíme na videu. Jsou vhodné pro každého, kdo má chuť to zkusit. I pro úplné začátečníky. Jen nezapomeňte, že cvičit se má na lačno, během lekce nepijte a nezapomeňte na závěrečné prodýchání a zklidnění. Budete se pak cítit o hodně lépe. Odměnit se můžete hned potom. Třeba dobrým kafíčkem a čokoládou. Věnujte si chvilku sami pro sebe a užijte si svou lekci jógy s Katarínou. Zasloužíte si to!

Namasté 🙏

Kdo je Katarína Mikulandová?

Slovenka, zdravotní sestra, máma dvou synů, která žije v Praze a jógu učí s lehkostí víl. Praxi s ní si můžete vyzkoušet i pod křídly Jóga ateliéru, kde kromě Kataríny vede lekce i mnoho dalších skvělých lektorek. Více informací na www. jogaatelier.czLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související