Nastává jahodový úplněk. Přináší šanci na lásku a nové začátky

foto: Unsplash

Jeden z nejsilnějších letošních úplňků nastane v neděli 4. června nad ránem, přesněji v 5.41. Jeho vliv ale začíná už dva dny před a přetrvává ještě minimálně dva dny poté. A mnohá znamení ovlivní jahodový úplněk dokonce na mnohem déle. Která nejvíce?

Název jahodový nebo také růžový úplněk pochází od amerických Indiánů a nemá s barvou měsíce nic společného, jak by se mohlo zdát. U nás uvidíme měsíc zářit velmi jasně, ale zbarvený bude spíše do oranžova. Název jahodový vychází opravdu z faktu, že právě v tento čas se začínají jahody sbírat. Ten letošní bude z astrologického hlediska velmi silný. Odehraje se ve znamení ohnivého Střelce, které má ze všech znamení nejsilnější tah na branku, co si umane, toho také dosáhne.

Proto nastane ideální doba pro začátky všech nových projektů, vztahů i myšlení. Nejvíce ovlivní právě Střelce, kteří dostanou ojedinělou šanci přehodnotit svůj život, priority, vize i přání a začít znovu. Jinak a lépe. Stačí se jen rozhodnout a vše půjde jako po másle. Dojít by mohlo i na skutečně osudová setkání, která je ovlivní na hodně dlouho.

Vodnáři se zamilují a Blíženci musí být obezřetní

Na fatální začátek něčeho skutečně silného mají šanci i vzdušná znamení. Zejména pro Blížence bude toto období o přehodnocování vztahů, uzavírání těch nefunkčních a odvaze začít ta nová. U nich půjde ale především o obnovování těch, která v minulosti pustili a v hloubi duše vědí, že to neměli dělat. Důležité změny mohou u nich nastat i v zaměstnání, ty budou ale ve většině případů jen příjemné. Velká naděje tu je na zvýšení platu či povýšení. Také Váhy čeká příjemné období, ve hře je vášnivý flirt, který by mohl půst v hlubší vztah, jen je třeba brát to zlehka a netlačit na pilu. Vodnáři rovněž nebudou ochuzeni, ale u nich půjde spíše o nevěru, s kterou si obecně hlavu příliš nelámou, ale tentokrát by mohli narazit a sami se zamilovat. Osudově a ne úplně šťastně, proto bude lepší zkusit být trochu při zemi a moc se tomu nepoddávat.

Býkům vyjde vše

Kromě vzdušných znamení bude tento červen velmi důležitý i pro zemská znamení, především Býci mohou očekávat nečekané. Těm, kdo jsou už dlouho singl, bude štěstí přát, ale připraví jim i nejednu životní zkoušku, ve které obstojí jen s hlavou vztyčenou. Odvaha, to je to, co nyní potřebují nejvíce. S ní jim vyjde vše, na co jen pomyslí. Panny se mohou těšit na splnění všech svých i nejtajnějších přání, proto by si měly dát velký pozor na to co, co si opravdu přejí, tentokrát se totiž budou plnit všechna.

Jahodový úplněk jim do života přinese díky jejich trpělivosti i to, po čem už dlouho prahnou a vzdaly se naděje, že by to ještě mohlo vyjít. Ale ono vyjde. I v práci se jim bude dařit. Jen si musí dát pozor na své zdraví, zejména pohybový aparát je trochu v ohrožení. Lépe se o sebe starejte a nezadávejte se. Což částečně platí i pro Kozorohy. Vám se trable s láskou vyhnou, raději se soustřeďte na práci, ta vám totiž půjde skutečně od ruky a je tu výhled i na zlepšení finanční situace. Pokud začínáte nějaký nový projekt, podnikání nebo nastupujete do nového zaměstnání, nemohli jste milí Kozorozi vybrat lepší čas než začátek tohoto června. Růžový úplněk vám svítí pro štěstí.

Citlivé Ryby se zocelí a Raci si udělají pořádek v životě

Síla červnového úplňku hodně zasáhne všechny ve znamení Ryb, utuží jejich vztahy a poskytne jim možnost na zcela nový restart. Což se týká i Raků. Obě znamení nečekají tentokrát velké změny v milostných vztazích, spíše by se měli soustředit na budování těch stávajících. Pokud jsou ale jedinci narození pod vlivem vody v současném partnerství nešťastní, nastává ideální doba opustit, co nefunguje a nebát se jít dál. Klidně sám, ale v klidu a se srdcem otevřeným pro vznik něčeho lepšího. To platí i pro Štíry, vy ale potřebujete do svého života dostat více vášně, což vám právě jahodový úplněk nabídne do sytosti. Stačí to přijmout a váš život se obrátí o 180 stupňů.

Také poslední dvě ohnivá znamení Lvi a Berany tento úplněk samozřejmě zasáhne, Lvi o něco méně silně. Jejich přirozená realističnost jim nedovolí se magické síle měsíce příliš podvolit, ale i jim by prospělo, kdyby tomu nechali volný průběh. Určitě se jim bude lépe dýchat a rozhodovat. Zejména v zaměstnání by díky tomu měla nastat lepší tvůrčí atmosféra, která nakonec povede k utužení vztahů a lepším výsledkům. Za to Berani budou spíše řešit lásku, krouží kolem nic jako krásný motýl, ale jejich vrozená netrpělivost jej odhání. Pokud ale využijí úplněk k většímu klidu a relaxování, v jejich životě se v příštích dnech odehraje něco kouzelného.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související