Horoskop na červen: Čekají nás dny plné optimismu a láskyplného jiskření

foto: Unsplash

Červen patří tradičně z astrologického hlediska k nejoptimističtějším měsícům. S prodlužujícími se dny a přívalem slunečních paprsků se i do našich srdcí přivalí vlna naděje. Šance na nová setkání i pověstnou kapičku štěstí bude letos opravdu vysoká a projeví se to ve všech sférách našich životů – ve vztazích, práci i ve zdraví. Také tu bude příležitost na zlepšení finanční situace, tak si ji nenechte utéct.

Kartářka Sandra Pavlů se jako každý měsíc podívala do svých unikátních hvězdopraveckých karet a připravila předpověď pro každé znamení zvěrokruhu. Co tedy konkrétně čeká právě vás?

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Vaše neklidná povaha vám dává dost zabrat, letos ještě více než jindy. Může za to silný vliv Uranu na vaše znamení, ale ten brzy naštěstí poleví. Vy se potřebujete především trochu uklidnit a udělat si pořádek v životě, k čemuž vám červen bude velmi nápomocen. Ve chvíli, kdy si ujasníte priority nejen v práci, ale především ve vztazích, půjde už vše jako po másle. Jakoby někdo zdvihl oponu, která vám celou dobu zakrývala výhled a vám najednou bude úplně jasné, co chcete a co proto musíte udělat. Štěstí stojí při vás, tak ho chytněte za pačesy.

Rak (22.6. až 22.7.)

Láska je to, na čem vám záleží ze všeho nejvíc a bude stát při vás. Zhruba v polovině měsíce vás ale čeká nějaké důležité rozhodnutí. Budete hodně váhat, ale když zapojíte svou intuici, správné rozhodnutí se brzy objeví. Nebojte se o menšího rizika, šance na úspěch je velká. Pamatujte, že vstřícností a smířlivostí dokážete mnohem více, než prudkostí a vynucováním. Platí to v práci i ve vztazích, tam pro vás ještě mnohem více. Naštěstí vám červen poskytne více možností si vyjasnit osudové záležitosti, uzavřít, co již není užitečné a podívat se směrem k budoucnosti s čistým štítem

Lev (23.7. až 22.8.)

Hlavu vzhůru, vám červen nadělí tolik optimismu, že nebudete vědět, co s dobrou náladou. I zdraví se zlepší, vidím tu pro vás jasné signály na změnu, jen počítejte s tím, že bez vašeho přispění se to neobejde. Pozor si tento měsíc ale dejte na nenadálá vydání, raději každou korunu obraťte dvakrát, mohla by vám brzy chybět. Budete mít chuť utrácet, ale později byste toho mohli litovat. Opatrní buďte i na úřadech a při podepisování jakýchkoli smluv, každý dokument si přečtěte opravdu pečlivě nebo se poraďte ze zkušenějšími. Ve vztazích je vaše situace momentálně stabilní a ještě nějakou dobu to tak zůstane. Žádné výkyvy tu nevidím. Pokud jste ale dlouho sami, možná potkáte někoho, kdo vás konečně rozveselí.

Panna (23.8. až 22.9.)

Setkávání se s kamarády a pozvání na nejrůznější společenské akce, které vám v poslední době tolik chybělo, vám červen vynahradí vrchovatě. Celkově budou pro vás následující týdny něco jako ozdravný pobyt. Přehodnotíte své dosavadní očekávání, ukáží se nové příležitosti a vy se budete cítit po dlouhé době jako znovuzrození. Svezte se na vlně přízně osudu a využijte ji naplno. Velkou šanci tu vidím na nějaký odvážnější flirt. Pokud jste si úplně jistí, že vám dá víc, než vezme, běžte do toho. Tohle bude hodně silné a ovlivní vás to ještě na dlouho. Ale žijeme jen jednou, tak se toho zbytečně nebojte. Dost možná z toho bude mnohem víc.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Už je to tak na světě zařízené, že po dlouhé době temna vyjde znovu slunce a to vaše se právě začíná na obzoru ukazovat. Tohle vše máte za odměnu, že jste v minulých týdnech nepropadli depresivním náladám a nevzdali to. Osud před vás ale postaví jednu důležitou otázku, která může být nová, ale spíš mi přijde, že si ji s sebou vláčíte už delší dobu. Pravděpodobně půjde o práci, ve vztazích vás žádné kotrmelce tento červen nečekají. Nových nabídek se nelekejte, jen si v klidu vše promyslete, nenechte se do něčeho nahnat bez rozvážení. Zbrklí ale vy nebýváte, tak jen zůstaňte sami sebou a vše se poskládá tak, jak to má být.

Štír (24.10. až 22.11.)

Únava, která vás poslední dobou provázela jako nezvaný host, začne s přibývající hezkými dny pomalu mizet. A vy se začnete cítit jako vzkříšení živou vodou. Dokonce se zdá, že by to mohla být příležitost, která vám zásadním způsobem změní život. Nebojte se proto žádných nečekaných novinek, určitě se obrátí v to dobré, i kdyby se to tak zpočátku nezdálo. V hloubi duše jste ten nejlaskavější člověk, ale občas máte sklon ke zbytečnému hněvu, což vás v očích ostatních staví do nevýhodné pozice. Vidím tu pro vás velmi příznivé období pro vyřešení osudových záležitostí i nějakou cestu, která by vám to mohla hodně ulehčit.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Cílevědomost a tvrdohlavost. Vlastnosti, které jsou vaší vlajkovou lodí vás obvykle posouvají k dosažení vašich cílů, ale tentokrát by se vám mohly malinko vymstít. Raději tento červen víc přemýšlejte, než jednejte. Zkuste malinko ustoupit ze svých pozic a vyhodnotit si, co je pro vás opravdu důležité a co jste ochotni případně obětovat. Vaši blízcí jsou připraveni vám s tím pomoci, jen jim to musíte dovolit. Hvězdy napovídají, že by se vám v příštích týdnech mohl ozvat někdo z dávné minulosti, s kým si máte ještě hodně co říct. U nezadaných by se to mohlo vyvinout v nezávazný flirt, u zadaných tohle setkání hrozí nevěrou.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Buďte trpěliví, požehnání se dostaví. Neumíte problémy jen tak setřást, potřebujete si je odžít, prodiskutovat a prozkoumat. Máte sklon se trochu litovat, ale věřte, že nepřízeň osudu potká občas každého. Ovšem ti silnější se jí nepoddají. Takže zmobilizujte všechny síly a vrátí se vám to dvojnásob. Něco, o čem už dlouho sníte, je velmi velmi blízko. Doslova klepe na dveře, ale spíše než nejistá láska to bude nějaký pracovní či obchodní úspěch. Dodá vám novou sebedůvěru i energii, takže dostanete chuť pustit se i do úkolů, které už dlouho odkládáte. A jejich řešení vám půjde jako po másle.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Klid vašich dnů nebude v nejbližší době ničím narušen. Tak plujte dál vstříc novým výzvám a raději se moc neohlížejte zpět. Truchlení nad tím, co bylo či mělo být jinak, je v tuhle chvíli pasé. Žijte tady a teď. Mohlo by dojít i na splnění tajných přání, tak buďte opatrní v jejich vyslovování, vážně se může stát, že vyjde vše, po čem prahnete. Vše je, jak má být, a vyvíjí se podle přesně daného plánu. Uspěchat to nejde, proto zachovejte klid a nechte to na vesmíru. On ví, co dělat. Máte kolem sebe hodně podpory a lásky, kterou máte sklon brát jako samozřejmost, ale tak to není. Naučte se víc si jí vážit, ať vám ze života nezmizí.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Červen si pro vás přichystal nejedno překvapení, až se z nich vaší citlivé dušičce zatočí hlava. Nic špatného vás ale nečeká, nebojte. Ve chvíli, kdy si přestanete dělat starosti, jak vše dopadne, se vám nesmírně uleví a vše půjde jako po másle. Jste velký snílek, a smířit se s tím, že všechny ideály nejsou splnitelné, je těžké. Pokud se s tím ale dokážete smířit, dodá vám to energii a elán pokračovat dál. Věnujte se sportu a snažte se být co nejvíce v přírodě, je dost pravděpodobné, že tam potkáte bytost, která vám je souzena.

Beran (21.3. až 20.4.)

Letošní červen sice přeje lásce, vám ale na nějakou romantiku moc času nezbude. A vlastně ani o ni moc nestojíte. Mnohem víc vás zajímá práce, která vám v posledních týdnech nabídla nové výzvy. A další ještě přijdou. Vznětlivost, která vás už tolikrát přivedla do problému, se ozve i tentokrát. A je docela možné, že jedna z neplánovaných hádek vás ovlivní na dost dlouhou dobu. Tak raději zkuste počítat do deseti, než něco řeknete, mohlo by vás to dost mrzet. Na druhou stranu vztahy v rodině by se mohly uklidnit, ve hře je i nějaké nečekané překvapení.

Býk (21.4. až 21.5.)

Málo platné vaše nepopiratelné kouzlo osobnosti, očaruje každého, s kým se potkáte a v těchto dnech ještě zesílí. Neodříkejte si nic, co přináší radost a užívejte života, přízeň osudu je na vaší straně. Zároveň jsou tu ovšem na červen jedno malé varování. Buďte obezřetní ve volbě přátel, ne všichni to s vámi myslí dobře. A je dost možné, že se ve vaší blízkosti pohybuje osoba, která vám nepřeje, ač se tváří mile. Máte sklon hledat v každém to lepší, tentokrát raději buďte trochu obezřetní. Ne každý má ty nejlepší úmysly. A naplánujte si konečně už i pořádný odpočinek či dovolenou, potřebujete ji už jako sůl a zasloužíte si ji.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související