Nicole Kidman se ukázala v nebývalé formě. V 55 je samý sval a vypadá úžasně

foto: Netflix

Oscarová herečka a matka čtyř dětí, Nicole Kidman, způsobila značný rozruch, když se objevila na obálce časopisu Perfect jen velmi spoře oděná, zato s postavou snů. Navíc vyměnila své blond kudrny za cool střih v ohnivém tónu a poprask byl na světě.

Nicole v ultrakrátké minisukni připomínající spíš bederní pás a kraťoučkém topu od Diesela, předvádí, že svět patří ženám padesát plus. Bez diskuze. Mix pestrobarevného potisku, sloganů a pleteniny je dílem návrháře Robbieho Spencera a podle všeho se stane hitem nadcházející sezony.

Sázka angažovat do kampaně australskou krásku vyšla na sto procent. Vnesla do ní neuvěřitelný funky šmrnc a způsobila kýžený poprask. Titulní fotografie patří k sérii avantgardních snímků pořízených fotografem Zhong Linem pro třetí číslo časopisu Perfect, které oslavuje největší ikony popkultury.

Bez retuší?

Odvážná fotka na obálce přichází jen pár měsíců poté, co herečka ukázala světu své tělo v „mikro“ sukni Miu Miu a crop topu na obálce únorového vydání Vanity Fair. Lidé na sociálních sítích fotku zahrnuli mnoha negativními komentáři a obvinili časopis z neadekvátního vyretušování hereččiny postavy i tváře.

Další ve svých komentářích dokonce tvrdili, že podobný styling je pro ženu jejího věku nevhodný. To jako vážně? Nicole si to rozhodně nemyslí. V rozhovoru s Bazem Luhrmannem pro červnové číslo australské Vogue Nicole odhalila, že ve skutečnosti „prosila“ stylistku časopisu Katie Grand, aby jí dovolila si skládanou ultra krátkou sukni vzít. „Posouvat hranice bychom měli úplně všichni, a zdaleka nejen v oblékání,“ myslí si Nicole.

Je v kurzu

Australská kráska se v poslední době rozhodně nenudí a o nabídky na práci nemá nouzi. Nedávno dokončila natáčení pokračování Aquamana, ve kterém se objeví znovu s Jasonem Momoou. Snímek má mít premiéru příští rok, přesné datum zatím nebylo oznámeno. Nicole v současné době pracuje rovněž na zatím bezejmenné romantické komedii pro Netflix a ještě i na televizním seriálu s názvem Expats, který je prezentován jako „pohled na osobní a profesní život pevně semknuté skupiny krajanů žijících v Hongkongu“.zdroj: www.dailymail.co.uk, www.vogue.com.au

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související