Jason Momoa a Lisa Bonet: Znovu spolu. Stará láska nerezaví!

Vyjde jim druhá šance?
foto: Cinemax

Slavný herecký pár Jason Momoa (42) a Lisa Bonet (54), kteří nedávno ohlásili rozchod, jsou opět pár a svému manželství dávají druhou šanci. Z rozhodnutí svých rodičů smést rozvodové papíry ze stolu mají největší radost jejich děti.

12. ledna dvojice překvapila své fanoušky prohlášením na Instagramu, že se po 17 letech soužití a pětiletém manželství rozchází. „Všichni jsme pocítili tlak a změny těchto transformačních časů… Vše se mění a naše rodina není výjimkou… Cítíme a rosteme z nastávajících seismických posunů. A tak sdílíme zprávu o naší rodině, že se rozcházíme,“ napsal herec.

foto: Vertical Ent.

„Sdílíme to ne proto, že si myslíme, že je to zajímavá zpráva, ale proto, abychom mohli žít důstojně a poctivě. Láska mezi námi pokračuje a vyvíjí se způsobem, který si přeje být poznán a prožíván. Osvobozujeme se navzájem, abychom byli tím, kým se učíme být… Naše oddanost je neochvějná k posvátnému životu našich dětí. Učíme je, co je možné. Ať převládne láska,“ dodal Momoa, který s Bonet začal chodit v roce 2005 poté, co je seznámili společní přátelé v jazzovém klubu v Los Angeles. Momoa slavnou krásku prý platonicky miloval už dávno.

Láska na první pohled

„Bylo mi asi osm let, když jsem ji uviděl poprvé v televizi. Tehdy jsem své mamince řekl, že tuhle chci a jednou si ji vezmu,“ prozradil Momoa v rozhovoru s moderátorem Jamesem Cordenem v roce 2017. „Byla to láska na první pohled. Čekala jsem, že uteče tak jako většina mužů, ale on neutekl. V podstatě mě sbalil, přehodil přes rameno a odnesl si mě domů,“ prozradila zase Bonet magazínu Porter v roce 2018.

Dva roky na to se páru narodila dcera Lola, a v prosinci 2008 přivítali ještě syna Nakoa-Wolf. V roce 2017 se tajně vzali v kalifornském panském sídle v Topangu. Po prohlášení o rozvodu se nyní už po ani ne šesti týdnech situace změnila a herec prohlášení dokonce smazal. Kamarád hvězdy Aquamana prozradil pro HollywoodLife, že se herec nastěhoval zpět k manželce.

„Jason se asi před dvěma týdny nastěhoval zpátky k Lise a jsou zase spolu. Rozhodli se dát si šanci dřív než hodí ručník do ringu,“ řekl zdroj s tím, že nejvíce jsou z jejich rozhodnutí šťastné jejich dvě dospívající děti, čtrnáctiletá dcera Lola a třináctiletý syn Nakoa-Wolf.

Lisa Bonet se proslavila rolí v seriálu Cosby Show a s exmanželem Lennym Kravitzem (sňatek 1987 – 1993) má dceru Zoë (33), která je také herečkou. Jason Momoa má na svém kontě role v seriálech Pobřežní hlídka, Hvězdná brána: Atlantida, Hra o trůny, Frontier: V kůži nepřítele nebo ve filmech Liga spravedlnosti, Aquaman, Duna nebo Barbar Conan.

Zdroj: HoliwoodLIfeLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související