Meghan Markle představila svůj nový podcast

foto: Courtesy of Spotify

Po neúspěšné spolupráci se streamovací službou Netflix, míří manželka prince Harryho Meghan Markle na Spotify. Zde představila svůj nový podcast s názvem Archetypy.

Aby vévodkyně ze Sussexu podpořila uvedení svého nového projektu, natočila krátký Reel na Instagram společnosti Spotify. „Lidé se konečně mohou těšit na mé skutečné já, které nikdy nepoznali. Určitě ne v posledních několika letech, kdy jsem byla prezentována v médiích jen určitým způsobem. Na rozdíl od toho, jaká opravdu jsem. Takové to ‚hej, to jsem já‘. Jsem nadšená, že můžu být konečně sama sebou,“ říká s úsměvem vévodkyně ve videu.

Na prezentaci podcastu si dala opravdu záležet. Nejenže její řeč byla připravená tak, aby se co nejvíce diváků těšilo na uvedení, ale zvolila i ideální outfiit. Její business-casual se skládal z červenobílé pruhované košile od značky Anthropologie v ceně 120 dolarů, kalhot s páskem od Anine Bing za 249 dolarů a jednoduchých béžových špičatých lodiček na podpatku, které byly buď od Aquazzura nebo od Manola Blahnika.

Ukažte své opravdové já

Podcast Archetypy je o stereotypech, které jsou ženám vnucovány. Má jim ukázat, jak se naučit přijmout své já a odmítnout nálepku, se kterou se neztotožňují. V první epizodě, kterou premiérově mohli posluchači slyšet 23. srpna, si vévodkyně jako svého hosta pozvala svou dlouholetou přítelkyni, tenistku Serenu Williams. Mluvily spolu především o ženských ambicích a životě pracujících slavných matek. Tedy tématech jim oběma velmi blízkých.

Vévodkyně viditelně využívá této příležitosti, aby se svým fanouškům i celému světu předvedla v co nejlepších barvách. Z nového pořadu má asi největší strach královská rodina, která bezesporu čeká, že Meghan na ně začne brzy zase znovu házet další špínu.

V nové oficiální zprávě pro Yahoo! uvedl královský expert a autor Omid Scobie, který je spoluautorem biografie Hledání svobody: Harry a Meghan (Sussexes Finding Freedom): „Bylo mi řečeno, že lidé v Buckinghamském paláci nejsou rozhodně v klidu. I po premiéře pořadu mají obavy, co se bude v příštích 12 týdnech vysílat.“

Mají se bát?

Po prvním rozhovoru mezi Meghan a Serenou Williams, během kterého Meghan mluvila o tom, jak se její zkušenost se slovem „ambiciózní“ změnila, když začala oficiálně chodit s princem Harrym, ale zatím můžou být relativně v klidu.

„Nepamatuji si, že bych někdy osobně cítila negativní reakce za používání slova „ambiciózní“, dokud jsem nezačala chodit se svým současným manželem,“ vysvětlila Meghan. Nyní se rozhodla podpořit další dívky i ženy, které mají podobné zkušenosti. Vévodkyně mluvila i o děsivém incidentu na královském dvoře, kdy Archieho dětský pokoj vzplál. Naštěstí v té chvíli nebyl nikdo v místnosti.

„Samozřejmě, jako matka si říkáte, bože, co? Všichni jsou otřesení, člověk se snaží okamžitě jednat a myšlenky má všude možně. Co musím hned udělat? Jít ven a udělat oficiální vyjádření? Ale to přece nedává žádný smysl. Ráda bych lidem řekla, co si opravdu myslím. A ne to, co je mi vnucováno, že mám říkat,“ svěřila se se svými vzpomínkami na život v Anglii. V dalším týdnu si Meghan bude do pořadu zvát zpěvačku Mariah Carey.

Meghan Markle

Narodila se 4. srpna 1981 v Los Angeles jako Rachel Meghan Markle. Před lety ji znali fanoušci seriálu Kravaťáci (2011–2019). Dnes je Meghan Markle buď světem milovaná nebo nenáviděná. Za sebou má svatby hned dvě. Za filmového producenta Trevora Engelsona se provdala na Jamajce v roce 2011. Druhá svatba se konala 19. května 2018 za přítomnosti celého světa. Své ano řekla princi Harrymu. Spolu mají dvě děti. Syn Archie se narodil 6. května 2019. 4. června 2021 pak přibyla i holčička Lilibet.

zdroj: Marieclair.com,

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář