Opravdu je Victoria Beckham zlá tchyně? Pravda je prý jinde

foto: Sony Music

Téměř okamžitě po té, co se nejstarší syn Davida a Victorie Beckham Brooklyn oženil, začaly kolovat zvěsti, že se tchyně se snachou absolutně nesnesou. Podle zahraničních médií má jít mezi nimi doslova o studenou válku. Možná je ale všechno úplně jinak.

Doposud se nikdo z rodiny k celé věci nevyjadřoval. Až nedávno promluvila novomanželka Nicola Peltz ve snaze uvést vše na pravou míru. Podle ní jde pouze o hloupé pomluvy, které vznikly během svatby jen proto, že neměla na sobě svatební šaty z díly své tchyně.

„Měla jsem je mít a opravdu jsem je chtěla. Ale ukázalo se, že je ateliér nezvládne včas vyrobit. Takže jsem si musela vybrat jiné. Tak to celé vzniklo a pak se to rozběhlo. Victoria mi nikdy neřekla, že si je nesmím vzít a já jsem nikdy neřekla, že šaty od ní nechci,“ řekla pro magazín Variety Nicola s tím, že se naopak vzájemně všichni podporují a žádná rodinná válka neexistuje.

Sám Brooklyn v rozhovoru pro Hello magazín uvedl: „Naučil jsem se, že se vždy budou média snažit psát věci, které zní jako senzace, byť nejsou pravdivé. Hlavně aby se dobře prodávaly. Ale u nás v rodině bylo a je vše v pořádku a všichni spolu vycházejí, což je pro nás nejdůležitější.“

Rodinka jak z reklamy

Módní návrhářka Victoria Beckham navíc před pár dny sdílela krásnou fotku, na které je spolu s manželem Davidem a jejich třemi dětmi – devatenáctiletým Romeem, sedmnáctiletým Cruzem a jedenáctiletou Harper. Bylo to při otevření japonského steak house Gekko ve čtvrti v Miami na Floridě, který spoluvlastní jejich rodinný přítel David Grutman. Na fotografii má Victoria Beckham černé šaty od Saint Laurenta. Mnohé překvapilo, že nezvolila šaty z vlastní kolekce.

Tento rodinný příspěvek Nicola Peltz a Brooklyn Beckham sdíleli ve svém IG stories, aby dali najevo, že je u nich v rodině vše v pořádku. K tomu připojili i několik srdíček.

Rodina Beckhamových je známá tím, že všichni rádi dávají na odiv, jak si jeden druhého váží a mají se rádi. Victoria a David Beckhamovi se zasnoubili po dvou letech vztahu v lednu 1998. A rok a půl na to se 4. července 1999 vzali na zámku Luttrellstown na okraji irského Dublinu. Nejstřeženější události roku se tehdy účastnilo 236 hostů. Svatba se uskutečnila přesně čtyři měsíce poté, co se jim narodil syn Brooklyn.

Manželství ovšem nemělo pouze na růžích ustláno a krásná Victoria musela o nevěrného fotbalistu bojovat. Tím se prý jen prohlubovalo její nízké sebevědomí. „Nesnažím se změnit. Chci jen být tou nejlepší verzí sebe sama. Po čtyřicítce jsem si začala mnohem více věřit. Dříve tomu tak nebylo. Naučila jsem se i naslouchat svému vnitřnímu já,“ svěřila se v minulosti magazínu Vogue. zdroj: Hellomagazine.com, variety.com, people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související