Pierce Brosnan: Láska i po 28 letech. Stále ji miluji a nedokážu bez ní žít

foto: Bontonfilm

Kdykoli se spolu objeví na veřejnosti, chovají se jak čerstvě zamilovaný pár. Drží se za ruce, objímají se líbají… Až se člověku nechce věřit, že je téměř po 30 letech vztahu něco takového možné. Pierce Brosnan si ale tvrdě stojí za svým. Jeho žena Keely Shaye Smith je láskou jeho života a neumí si bez ní představit ani jediný den.

Přestože měl celý život příležitosti k různým románkům a díky roli Jamese Bonda, kterého ztvárnil ve čtyřech filmech na přelomu milénia, se stal sexy symbolem, v osobním životě měl vždy jasno. Letos v srpnu uplynulo už 21 let od chvíle, kdy herec Pierce Brosnan složil své ženě slib věrnosti. A ač si svou krásnou Keely Shaye Smith bral v době, kdy měla „ideální“ míry modelky, což už dnes zdaleka neplatí, on je prý do své ženy čím dál víc zamilovanější.

Společné chvíle si oba dokáží doslova užívat. Pokud necestují, rádi chodí na rodinné večeře. Naposledy si vyšli do luxusní restaurace Giorgio Baldi v Santa Monice LA. Společnost jim dělal jejich syn Dylan s přítelkyní Avery. Manželé byli nejen jako hrdličky, ale i skvěle sladění. Herec zvolil bílou košili a černou ležérní bundu. V dokonalém outfitu doplněném námořnickými kalhotami a hnědými botami pózoval fotografům vedle své půvabné ženy Keely. Ta na večeři zvolila jednoduché černé šaty, které doplnila černou kabelkou a ležérními lodičkami s leopardím vzorem. Nebála se dát vyniknout svým plným křivkám, za které se viditelně nestydí. Proč taky…

Pohnutý osud

Irský herec rád přiznává, že na své ženě miluje každé její kilo a nikdy by ji kvůli takovéto povrchnosti nevyměnil. Bývalá americká novinářka, jež po porodu dvou synů Dylana a Parise viditelně přibrala, má ve svém muži oporu. Vzali se sedm let od prvního setkání a zamilovaní jsou stále. „Vytáhla mě z depresí, kterými jsem trpěl po smrti první ženy. Bez ní bych nebyl schopen žít,“ přiznal bývalý agent 007 již v minulosti.

Když se před lety seznámili na mexické pláži, Brosnan měl za sebou již jedno manželství. Tři roky před tím pochoval manželku Cassandru (†43), která v roce 1991 podlehla rakovině vaječníků. Spolu měli syna Seana. „Cassie ze mě udělala muže jakým jsem, herce a otce. Bude vždy zkrášlovat každý kousek mého bytí. Je tady se mnou každý den. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem mohl potkat někoho takového,“ uvedl v roce 1992 Brosnan, který společně s Cassie vychovával ještě její dvě děti z předchozího vztahu. Poté, co jejich otec Dermot Harris v roce 1986 zemřel, syna Christophera a dceru Charlotte (†41) adoptoval. Charlotte nakonec stejné nemoci jako její matka podlehla v roce 2013.

Jde z role do role

To, že herec na prahu sedmdesátky, kterou by mu hádal málokdo, nepatří do starého železa a soužití vedle jeho druhé ženy mu jen prospívá, svědčí i fakt, že jde stále z role do role. V letošním roce uvedl do kin hned tři filmy. The King’s Daughter, ve kterém hraje krále Ludvíka XIV., The Out-Law, akční komedii s Ninou Dobrev a Michaelem Rookerem a Black Adam, sci-fi akční příběh, kde hraje Dr. Fate po boku herce Dwayna Johnsona. Fanoušci tohoto filmového žánru se mohou těšit na 21. října 2022, kdy tento snímek vstupuje do českých kin.

Pierce se objeví také v projektu pro The History Channel s názvem History’s Greatest Heists (Největší loupeže historie). Osmidílná série zachycuje skutečné velké loupeže minulých století – od vlakové loupeže Wilcox z roku 1899 až po loupež Great Brink v Bostonu z 50. let. Chybět nebudou ani rekonstrukce těchto zločinů s vizuálními efekty.

zdroj: Vertical Ent.

.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář