Iva Pazderková: V hlavní roli přijatelný BOTOX

Herečka hraje v novém videoklipu Deset devět
foto: Botoxmusic

Herečka a stand-up komička Iva Pazderková (40) se stala hlavní hvězdou nového videoklipu s názvem Deset, devět. Klip se natáčel v Hudebním divadle v Karlíně, na jehož prknech je doma nejen Iva, ale i členové kapely.

„Tohle je jediný botox, který jsem nechala pracovat se svým obličejem,“ podotkla Pazderková během natáčení směrem k režiséru Juanu Davidovi Salazarovi. Dostala totiž zadání vypadat co nejvíce znuděně.O tom, jak má celý klip vypadat, měli v kapele jasno. „Jsme moc rádi, že Iva na to kývla,“ uvedl zpěvák a kytarista kapely Petr Ryšavý. A jak vlastně děj klipu vypadá? Vlastně dost hrozivě. Na koncert kapely dorazila jediná divačka, a to ještě omylem. Proto se všichni snaží, aby získali novou fanynku, jenže ….

foto: Botoxmusic

Hlavním mottem singlu Deset, devět je: Z očí sejde, z mysli nejde. „Znamená to, že ve vteřině můžete ztratit někoho, kdo je pro vás důležitý a budete toho litovat. Je to vlastně taková brutálně romantická píseň o lásce, ostatně tak jako i všechny ostatní, co jsme do teď vydali,“ dodává zpěvák Jan Kopečný. 

foto: Botoxmusic

K natáčení využila kapela Botox nádherných prostor Hudebního divadla Karlín, kde všichni účinkující klipu i hrají.

Kapela Botox

Poprvé vystoupili v lednu 2018 s pilotním singlem Popelář, ke kterému natočili i videoklip. Záhy následoval videoklip ke skladbě Komplex. Do třetice ve spolupráci s hudebním producentem a pianistou kapely No Name Zoli Sallaiem vydala kapela v červnu stejného roku singl a videoklip s názvem Stalker. Režie se ujal uznávaný francouzský režisér Juan David Salazar. Hlavní roli si zahrála oblíbená novácká moderátorka Lucka Borhyová. A videoklip pak představila kapela premiérově v ranní show Snídaně s Novou.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související