Marek Ztracený ulovil do NOVÉHO KLIPU Karla Rodena

Text písně je opravdu ze života, jmenuje se totiž „Když tě život kope do zadku.”
Marek Ztracení a Karel Roden
foto: Supraphon

Aktuální album Planeta jménem stres vyšlo letos v únoru. Krátce na to si získalo ocenění zlatá deska a aktuálně se blíží už k platinovému ocenění. Oblibu si získalo především díky hitu Tak se nezlob.  Nyní vychází nový videoklip ke skladbě Když tě život kope do zadku. Dá se předpokládat, že tuhle chytlavou melodii si za chvilku budeme broukat všichni. Navíc když hlavním hrdinou klipu je herec Karel Roden.

„Jde o jednu z nejpozitivnějších písní, co jsem napsal a ne náhodou jsem s ní přišel poslední den prázdnin. Od teď nás život zase bude trochu víc kopat do zadku a říkal jsem si, že pozitivních písně budou potřeba,“ přiznal Ztracený, který se raduje i z toho, že do klipu získal jednoho z nejlepších herců současnosti. „Podařilo se mi ho přesvědčit na jedné schůzce, kam jsem se netaktně vetřel. A než se stačil nadechnout, spustil jsem, co bych si moc přál. Karel zareagoval fantasticky a po pár dnech už jsme psali scénář,“ dodává Marek.

Karel Roden
Karel Roden

To, že klip bude mít úspěch, se dá předvídat i díky tomu, že Markovy videoklipy patří mezi nejsledovanější. Tak se nezlob ve dvou verzích nasbíral více než 8,5 milionu zhlédnutí. Publicitu si získal i díky dvěma vyprodaným koncertům v O2 areně. Tři měsíce poté ohlásil své turné Restart 2021 po největších halách v Čechách i na Moravě a zároveň znovu koncert v O2 areně. V rámci chystaného turné věnoval 20 000 lístků policistům, zdravotníkům, hasičům a všem, kteří při boji s koronavirem riskovali svoje zdraví pro bezpečí ostatních.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související