Naomi Osaka se stala novou tváří Louis Vuitton

Světová tenistka módní ikonou
Louis Vuitton
foto: Louis Vuitton

Jak si rozumí vrcholový tenis s přední luxusní módní značkou? Překvapivě velmi dobře.

Trojnásobná vítězka grandslamu Naomi Osaka, která je momentálně třetí na světě, byla představena jako nová ambasadorka značky Louis Vuitton, napsal dnes web CNN. Spolu s oznámením byly odhaleny i její první fotky z nejnovější kampaně značky na jaro a léto 2021.

„Páni je to vlastně bláznivé,” napsala japonská hvězda na svůj Twitter i Instagram. „Je mi ctí být nejnovějším velvyslancem Louis Vuitton. „Vtipná historka: Poprvé jsem mámě koupila LV tašku, když mi bylo 16, jako dárek k narozeninám. A od té doby je to už taková tradice,” vyznala se ze svého vztahu k luxusní značce Naomi. Firma na oplátku popsala ve své tiskové zprávě Osaku jako: „Mnohostrannou, nezávislou a moderní ženu… Tedy dokonalé zosobnění značky Louis Vuitton.”

foto: Instagram Naomi Osaka

Jaká nejnovější kolekce bude, naznačily první zveřejněné fotografie, které pořídil sám umělecký ředitel dámských kolekcí Nicolas Ghesquière. Vsadil na výraznost a pestré barevné akcepty. Jako doplněk samozřejmě nechybí ani ikonická kabelka.

foto: Instagram Louis Vuitton

Že má Naomi k módě blízko, předvedla už vícekrát. Hrdě se hlásí i k japonským tradicím. Na newyorském týdnu módy předvedla svou první kolekci navrženou ve spolupráci s japonskou značkou ADEAM, kde právě tradiční i současné japonské designové prvky nechyběly.

Oznámení o spolupráci s Louis Vuitton přichází jen krátce poté, co se tato půvabná třiadvacetiletá Japonka objevila na obálce americké Vogue. Pro lednové číslo časopisu ji fotila slavná Annie Leibovitz.

Obálka lednového čísla amerického časopisu Voque. foto: Annie Leibovitz

Naomi Ósako, japonsky 大坂 なおみ, je japonská profesionální tenistka. Na grandslamu triumfovala ve dvouhře US Open 2018 a 2020, rovněž tak na Australian Open 2019. V roce 2019 byla dvě období světovou jedničkou ve dvouhře žen, když na čele strávila 25 týdnů. V poslední době se stala miláčkem některých světových značek, a následuje tak kroky své slavnější kolegyně Sereny William. 


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související