I Jennifer Lopez vyměnila sexy podpatky za tenisky

Nová kolekce bot značky DSW se nese kvůli pandemii ve znamení tenisek a pohodlných bot.
Jennifer Lopez
foto: Instagram Jennifer Lopez

Stále se nestačíme divit, do kolika oblastí našeho života – a jak moc – pandemie koronaviru zasáhla. Kromě rtěnek nám například sebrala i podpatky.

Když americký výrobce obuvi DSW začal ve spolupráci s herečkou Jennifer Lopez na sklonku loňského roku připravovat novou kolekci bot na jaro a léto 2020, nesla se logicky v duchu slavné JLO. Tedy sexy, sebevědomá a výrazně ženská. Zdobené jehlové podpatky, elegantní sandálky s tenkými pásky, úzké špičky… Elegance a krása v první řadě.

„Jednalo se o opravdu úzkou spolupráci,” řekl pro CNN Bill Jordan, ředitel vývoje společnosti Designer Brands, která vlastní společnost DSW. „S Jennifer a jejím týmem jsme přípravou celé kolekce strávili spoustu času.

16. března byla nová kolekce s velkou slávou vypuštěna do světa. V mnoha obchodech se ve výloze vyjímaly obrovské plakáty s Jennifer Lopez v úžasných sexy sandálkách na vysokém podpatku, JLO propagovala kolekci na sociálních sítích, kde má více než 200 milionů sledujících. A hned druhý den šlo vše, lidově řečeno, do háje. Značka DSW musela kvůli stále se zhoršující situaci kolem covidu zavřít všechny své obchody a zrušen byl i slavností křest, který se měl odehrát v New Yorku za účasti Jennifer Lopez.

foto: Instagram Jennifer Lopez

A pak přišla pro celou kolekci nádherných botiček další rána. S tím, jak všichni museli zůstat doma, odhodili i elegantní oblečení. A chodit v krásných sandálkách na vysokém podpatku se zdálo jako úplná bláhovost. Když už někdo musel ven, nazul tenisky, žabky nebo něco podobně pohodlného. „Na konci března jsme si uvědomili, že musíme kolekci kompletně změnit,” přiznává Jordan.

Výměna jehlových podpatků za tenisky

A tak se oba týmy vrátily na úplný začátek. A začaly vyvíjet zcela odlišnou kolekci. Místo té, která byla symbolizována luxusem a leskem velkých měst jako je New York, Miami a Los Angeles a byla určena ženám, jenž se chtějí cítit v práci nebo třeba na večeři s přáteli sexy a sebevědomě, se vrhly na boty ve znamení pohodlí.

Vývoj nové kolekce obvykle trvá až osm měsíců, tady se vše, hlavně prý díky velkému nasazení, stihlo za polovinu času. A mezitím byla původní kolekce prodávána s velkou slevou. Do akce se v létě zapojila i samotná JLO, která ji svým fanouškům nabídla s 50% slevou. V současné chvíli se dá ještě koupit online, a to nejčastěji za 15-25 % z původní ceny.

V nové kolekci zaměřené na pohodlí najdeme převážně tenisky, boty bez podpatku i placaté sandálky. „Všichni ale doufáme,” věří Jordan, „že ženy znovu brzy zatouží po elegantních krásných botách na vysokém podpatku.”

Jennifer Lopez
foto: Instagram Jennifer Lopez

Související

A JE TO VENKU. Jennifer Lopez přichází s řadou vlastní kosmetiky
JENNIFER LOPEZ: prožívá se svým snoubencem krizi kvůli nadváze?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související