Brad Pitt jako zabiják ve filmu Bullet Train

Trailer na akční film vypadá slibně.
foto: Falcon

Režisér Deadpoola 2 a Johna Wicka David Leitch přichází s akční komedií Bullet Train. V hlavní roli uvidíme osmapadesátiletého herce Brada Pitta, který se předvede jako akční zabiják. Spolu s ním si ve filmu zahraje Aaron Taylor-Johnson (Tenet, Avengers: Age of Ultron), Andrew Koji (seriál Bojovník), Masi Oka (seriál Heroes), či mladá Joey King.

Pokud s filmem uspěje stejně jako v roce 2019 s Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, má režisér Leitch vyhráno. Film získal sice smíšené recenze od kritiků, ale v kinech vydělal přes 760 milionů dolarů. Stejně tak mu může poděkovat i herec Keanu Reeves, se kterým natočil v roce 2014 film John Wick a nakopl tak jeho upadající kariéru. V roce 2018 se vrhl i do režie komiksu Deadpool 2, který získal na ČSFD skvělých 80%. Prostě Leitch to s akčními scénami umí.

Stárnoucí vražedný fešák

Letos se proto rozhodl obsadit sexy Brada Pitta, aby ho představil v akční komedii Bullet Train, která je natočena podle knižní předlohy Maria Beetle japonského autora jménem Kotaro Isaka. Stárnoucí profesionální zabiják, který už chce profese nechat, přijme ještě jednoduchý úkol. Musí vyzvedl kufřík ve vlaku, který míří z Tokia do Morioky. Teprve na palubě ale zjišťuje, že o kufřík mají zájem ještě čtyři další zabijáci.

Sandra Bullock a Brad Pitt si spolu poprvé zahrají, a to právě ve filmu Bullet Train / foto: Falcon

Místo Gagy má zabiják Brad krásnou Bullock

Ve filmu si původně měla zahrát i zpěvačka Lady Gaga, kterou nakonec nahradila herečka Sandra Bullock. Důvod? Světe div se, byla to pandemie. Ta totiž způsobila velký zmatek v produkčních plánech celého Hollywoodu. Takže zpěvačka nakonec začala natáčet snímek House of Gucci a roli Marie Beetle převzala Bullock. Ale nevadí, i tak je na co se těšit. Bullet Train má v kinech premiéru 14. 7. 2022 a podle traileru to bude parádní jízda.

Čtěte také:

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související