Krásná zpráva: Ryan Reynolds bude počtvrté otcem. Bude to kluk?

foto: Netflix

Jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu, herečka Blake Lively a Ryan Reynolds, oznámil příchod čtvrtého potomka.

Své těhotenské bříško poprvé herečka ukázala na akci Forbes Power Women‘s Summit, kde si převzala ocenění. Už v minulosti oba manželé mluvili o tom, že by si přáli mít velkou rodinu. Sama Blake je z pěti dětí a Ryan ze čtyř sourozenců. Kdy se jim má čtvrté miminko narodit, se zatím neví, ale vzhledem k tomu, že oznámení přišlo ve chvíli, kdy už to na herečce je vidět, předpokládá se tedy, že bude těhotná více jak čtyři měsíce.

Krásná rodina

Lively a Reynolds spolu mají už tři dcery. Nejstarší James se narodila v roce 2015, prostřední Inez v roce 2016 a nejmladší Betty přišla na svět v roce 2021. Zda se jim tentokrát narodí opět holčička nebo to bude konečně první chlapec, to zatím neprozradili. Oba si z toho však hlavu nelámou. Již v minulosti vtipkovali, že kdyby to byl skutečně chlapec, vlastně by ani nevěděli, co si s ním počít. Přestože jsou oba manželé velmi aktivní na sociálních sítích, své děti nikdy na fotkách neprezentují. Nechtějí totiž, aby jejich děti byly zbytečně vystaveny publicitě. Svůj čas nejraději tráví společně doma, ale jsou známí vzájemným veřejným vtipkováním a pošťuchováním se. Fanoušci je za to zbožňují.

Blake a Ryan se potkali při natáčení filmu Green Lantern v roce 2010. Ryan byl tenkrát ještě ženatý s herečkou Scarlett Johansson a Blake chodila s hercem Pennem Badgleyem. Rok na to spolu začali chodit a krátce poté se vzali. Byl to zřejmě osud, protože oba jsou pro sebe jako stvoření a evidentně ji láska jen vzkvétá.

Oblíbenec režisérů

Naposledy si herec zahrál po boku herce Brada Pitta ve filmu Bullet Train. Spolupracoval s platformou Netflix, a to na akčním filmu „6 Underground“, natáčel film „Red Notice“ Gal Gadot a Dwaynem Johnsonem. Dále hraje se Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek v připravovaném filmu Lionsgate „The Hitman’s Wife’s Bodyguard“. Aktuálně také produkuje a bude hrát ve filmové komedii „Everyday Parenting Tips“, která je založena na humorné povídce Simona Riche. Reynolds zde ztvární otce řešící každodenní problémy svých ratolestí, což mu určitě půjde jedna báseň.

Své jméno však nejvíce propojil s hlavní rolí ve dvou filmech „Deadpool“. Nyní natáčí dlouho odkládané třetí pokračování tohoto snímku, a to ve spolupráci se Studio 20th Century Studios a Marvelem. Za kameru se postaví Shawn Levy (Free GuyProjekt Adam). Ten má v posledních letech s Reynoldsem dobré vztahy a zjevně to byl hlavní důvod, proč teď práci dostal právě on.  Každopádně třetí Deadpool se tak konečně přiblížil k samotnému vzniku. Datum premiéry ale zatím ještě oznámeno nebylo.

zdroj: Variety.com, Marvel.com, Netflix.com, Glamour.de

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související