Virgin River: Čtvrtá série je na dohled! Co o ní víme?

foto: Netflix

Je to již rok, co jsme se museli rozloučit s hrdiny romantického seriálu Virgin River. A od té doby se nemůžeme dočkat pokračování. Trvalo to, ale už je skoro tu! A než to vypukne, můžete si alespoň pustit trailer. Leccos napoví!

Čí dítě Mel čeká? Přežije Hope následky těžké autonehody a co se stalo s Kazatelem? Přijme doktor konečně nového lékaře a jak se vyvine Jackova bitva o dvojčata? Virgin River je přesně ten typ seriálu, který si pustíte, když je vám teskno nebo máte dlouho chvíli a při jeho sledování se vám zlepší nálada. Nebo vám jen pak tak nějak hezky smutno. Prostě romantika se vším všudy. Ale dobře natočená, navíc v nádherných kulisách majestátních hor, lesů, vodopádů a dravých řek plných ryb…

Sympatický seriál z prostředí odlehlého městečka uprostřed krásné přírody se stal velmi rychle populární, jen třetí řada přitáhla během prvního týdne více než 1,4 milionu diváků. A protože skončila velkým množstvím otázek, všichni už čtvrtou řasu vyhlíží velmi netrpělivě. Filmaři si dali na čas, čekáme už více jak rok, ale naštěstí se 20. července dočkáme. Také se tak těšíte?

Napovíme…

První dobrá zpráva je, že 4. řada má mít oproti předchozím o dva díly navíc, tedy 12. O tom, jak bude děj pokračovat se v tisku spekuluje už nějakou dobu. Skalním fandům je jasné, že Mel s Jackem budou řešit otcovství očekávaného dítěte, ale Netflix o celé kauze předem prozradil jen toto: „Navzdory tomu, že neví, zda je otcem jejího dítěte zesnulý manžel Mark nebo Jack, je Mel plná optimismu. Celá léta toužila stát se matkou a její sen je teď nadosah. A zatímco Jack ji podporuje a je z jejího těhotenství nadšený, otázka otcovství jej stále hlodá,“ píše se v tiskové zprávě vydané k uvedení 4. řady.

Celou situaci má navíc zkomplikovat příchod nového pohledného lékaře, který do městečka přichází s přáním založit tu rodinu. Sledovat ale samozřejmě budeme i osudy starých známých. Hope se vyrovnává s následky poranění mozku po autonehodě, Kazatel naváže nový vztah, ale naděje, že se znovu setká s Christopherem a Paige se stále nevzdává. Ricky se opravdu rozhodne narukovat do armády, ale je otázkou, zda ho Lizzy bude následovat, jak by si přál. A podle spekulací v zahraničním tisku se máme konečně i dozvědět, kdo střílel po Jackovi….

Kde leží Virgin River?

Ačkoli scenáristé zasadili celý příběh do Severní Kalifornie, ve skutečnosti se natáčelo v okolí kanadského Vancouveru, kde se nachází nová filmová studia Hollywood North. Tam vznikala většina interiérových scén. Exteriéry filmaři hledali také nedaleko. Romantický domek, který Mel při příjezdu tak nemile překvapil svým stavem, je ve skutečnosti dům správce parku Murdo Frazer na severním pobřeží Vancouveru. Postavený byl v 50. letech 20. století a v úplné divočině tak úplně nestojí.

Navštívit se dá také Jackův bar, interiér je sice jiný, ale místo stejně krásné. Ve skutečnosti se jmenuje Watershed Grill a je v Brackendale, 60 km severně od Vancouveru. Má identický nádherný výhled na řeku Squamish jako v seriálu a je i oblíbeným místem pro pozorování orlů. Zhlédnout lze také Shannon Falls, 1000 stop vysoký vodopád, který se nachází trochu jižně od města. Na kliniku doktora Mullinse (Tim Matheson) byste museli cestovat jihovýchodně od Vancouveru do New Westminsteru. A kdo by chtěl na svůj Instagram přidat další příspěvky s hashtagem virgin river, může zamířit do Zátoky Snug na ostrově Bowen. Tady byla natočená většina exteriérů. Některé scény se natáčeli také v dalších městech Britské Kolumbie, ve Squamish, Burnaby nebo Port Coquitlam.

Zdroj: www.marieclaire.com, www.glamour.com, NetflixLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související