Horoskop na listopad: Čas na zklidnění, radost a nová spojení

foto: Unsplash

S přicházející zimou budeme mít více času na vyřešení osudových záležitostí, nápravu starých křivd i šanci najít si a obhájit své štěstí. Nic ale nepřijde samo, každý se o to své musí zasloužit. Listopad vám k tomu ale poskytne dost příležitostí. Využijte je.

Mnozí z nás budou v nadcházejících týdnech pociťovat jisté napětí a nervozitu. Jako před důležitou zkouškou. A ona přijde. Všichni dostaneme možnost zahojit staré rány, postavit se událostem čelem a zlepšit vzájemné vztahy. Postavení planet predikuje pro listopad ideální čas pro omluvy, přiznání viny a navázání nových, lepších vztahů. I pracovních. Pro hodně osamělých to bude znamenat příležitost poznat svou spřísněnou duši nebo nečekanou lásku. Ve hře je i stěhování či nové zaměstnání. Vztahy navázané v tomto období budou trvalejšího rázu. A tam, kde dojde k rekonstrukci zpřetrhaných vazeb, bude tato náprava dlouhodobá. Lepší příležitost tu dlouho nebyla.

Tento trend rozjel už říjen, ale v listopadu ještě zesílí. Astroložka a vědma Sandra Pavlů vyložila své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvlášť. Jejich předpověď není vždy jednoznačná, ale donutí vás přemýšlet a hledat nové cesty a zároveň upozorní na možná úskalí. Co tedy čeká jednotlivá znamení?

horoskop

foto: Sandra Paulů

Štír (24.10. až 22.11.)

Ten neklid, který se ve vás nahromadil, je patrný na první pohled, ale nebojte, nic se nejí tak horké. Zaměřte se na to, abyste dokázali zkrotit rozbouřené emoce a bude to dobré. Najděte si čas na sebe, na procházky, relaxaci, zábavu a uvidíte, že ten problém, který vás už dlouho trápí se najednou jako zázrakem vyřeší. Chce to jen čas a rozvahu. Pokud víte, že jste v minulosti někomu ublížili, je ta pravá chvíle na omluvu. Druhá strana na ni už dlouho čeká, již téměř ztratila naději, ale o to větší radost se dostaví. I vám se díky tomu opravdu výrazně uleví. Pro osamělé tu vidím reálnou šanci na chvíle ve dvou, jen nic neuspěchejte a běžte na to hezky zlehýnka. Co má být, přijde, žádný strach.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Důvěra přímo volá po zradě, tak si dávejte pozor, co komu říkáte. Listopad si pro vás připravil nejednu zkoušku, ale máte dost sil vše zvládnout. Možná jste měli poslední dobou pocit, že se váš život ubírá špatným směrem, ale tak to není. Některé nepříjemné události nás mají naučit být lepší a nebát se čelit novým výzvám. A vás jich zrovna teď čeká opravdu hodně. Tak se nebojte hrdě vztyčit hlavu a jít si za svým cílem. Máte ho na dosah. Dojít by mělo i na splnění nějakého tajného přání a ve hře je rovněž nabídka na nové zaměstnání. Té se nelekněte, pokud přijde, mohla by vám výrazně vylepšit situaci a otevřít zcela nová pole působnosti.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Jako vždy na vás rodina ve všem spoléhá, jste pro ně kotvou, přístavem i symbolem stability. To je v pořádku, jen si občas vyhraďte právo na odpočinek a chvíle jen pro vás. Potřebujete je. Jsou důležitější, než si troufáte připustit, takže si je musíte pro sebe obhájit. Velmi pravděpodobně vás překvapí nečekaná částka, která vám připutuje na účet a bude se hodit, uplynulé měsíce nebyly pro vás ve finančních záležitostech úplně nejšťastnější, ale to se zlepší. Listopad si pro vás připravil i další drobná překvapení, užijte si je a buďte za ně osudu vděční. Celkově vás čekají klidnější týdny plné porozumění. Tak se na téhle vlně hezky svezte.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Ale, ale tady má někdo před sebou něco opravdu velkého. Na tenhle listopad jen tak nezapomenete. Čeká vás nějaké zásadnější rozhodnutí, které už nesnese odkladu, tak se nezdráhejte do toho říznout. Už je čas. Za všechna příkoří uplynulých měsíců se vám ty nadcházející týdny odmění. A to hlavně v podobě psychické pohody a zlepšené nálady. Což se následně odrazí i na vaší kondici. Láska (nebo možná jen flirt) a příval citů, které tak toužebně vyhlížíte, možná přijdou, možná ne. Je to jen na vás. Pokud si myslíte, že se jich dočkáte jen tak bez zásluhy, budete asi zklamaní. Jestliže se ale rozhoupete a učiníte onen pověstný první krok, mohla by se sladká odměna dostavit.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Tenhle listopad se pro vás v mnohém začnou lámat ledy. Vaše vrozená cílevědomost vás povede správným směrem. Čeká vás setkání s někým, kdo zásadním způsobem ovlivní váš život. Může jít o lásku, ale mnohem pravděpodobnější je, že se to odehraje v pracovní nebo přátelské rovině. Ovšem bude to pro vás osudové, bude to někdo, koho potkat máte a potřebujete. V budoucnosti vám tento člověk ještě hodně pomůže. V posledních týdnech jste opravdu tvrdě pracovali bez jakékoli záruky, že se vám to vrátí, ale je to tu. Vaše píle konečně přinese své ovoce a vám se zvedne i sebevědomí. Jen si dejte pozor na své zdraví, zanedbávat zdravý jídelníček a dostatek spánku se opravdu nevyplácí.

Beran (21.3. až 20.4.)

Ta únava, které jste se v posledních týdnech pořád nemohli zbavit, konečně odeznívá. A mohlo by to být ještě lepší, kdybyste se konečně přemluvili k pravidelnému pohybu. Úplně stačí delší procházky. Protože, a to si konečně přiznejte, vy ze sebe neumíte problémy jen tak setřást. Potřebujete si je odžít, prodiskutovat a prozkoumat. A fyzická námaha vám v tomto hodně pomůže. Máte sklon se trochu litovat, ale věřte, že nepřízeň osudu potká občas každého. Listopad vám dá nejednu šanci si to uvědomit. Kdo hledá právě teď lásku, má reálnou šanci ji opravdu potkat, jen musíte vyjít mezi lidi. Doma si vás nenajde.Býk (21.4. až 21.5.)

Vaše dobrosrdečná a důvěřivá povaha, pro kterou jste tak oblíbení mezi přáteli, by vás tentokrát mohla trochu zklamat. Nosíte v sobě nějaké tajemství, které toužíte vykřičet do světa, ale hvězdy radí, ať to raději neděláte. Vše by se mohlo jen obrátit proti vám. Jinak ale vše půjde jako po másle, co si umanete, to se podaří. Dokážete vyjednat nemožné, až se zdá, že jedete na neskutečně pozitivní vlně. Zklidnění situace nastane především v zaměstnání, tam si pro vás osud připravil i možnost povýšení nebo přidání. Přijde nečekaně, ale o to příjemnější bude. Mile vás překvapí, jak je vlastně jednoduché navázat nové kontakty a jak moc vás to obohacuje. 

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Riziko nevěry se kolem vás vznáší jako motýlek. Láká a odmítá přestat. Jste příliš velký snílek a vzhledem k tomu, že ne vždy se člověku dostane toho, po čem touží, býváte často zklamaní. Zbytečně. Stačilo by vše nechat plynout a přijímat, jak přichází. Moc by se vám ulevilo. Máte sklon o problémech nemluvit a tvářit se, že neexistují. Ovšem tahle metoda moc nefunguje, tak se jí raději vzdejte. A pokud víte o někom, komu jste ublížili, je největší čas to napravit. Ovšem jestli jste to vy, kdo čeká pokornou omluvu, dočkáte se, ale v trochu jiné podobě než myslíte. Vysvětlení osudových záležitostí je však určitě tento listopad na stole.

Rak (22.6. až 22.7.)

Pro druhé byste se rozdali, ale myslíte také na sebe? Je v pořádku pomáhat ostatním, ale nesmí to být na úkor vás samých. Vy makáte, ovšem zásluhy sbírají jiní a je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Možná máte v poslední době pocit, že se osud spikl proti vám, tak to ale není. Každý má občas lepší i horší dny a vy jste si tu svou porci smůly, zdá se, už vybrali. Listopad vám pomůže najít ztracenou stabilitu a znovu si užít ten pocit, že máte svůj osud pod kontrolou. Čeká vás nějaký nezávazný flirt, nečekaný dárek od partnera nebo překvapení v podobě dávno zapomenuté lásky, která se vám ozve. Něco je zkrátka ve vzduchu. A vy se můžete těšit na krásné podzimní dny plné radosti.

Lev (23.7. až 22.8.)

Je to tak, nikdy nic nedostanete zadarmo, ovšem konec podzimu vás zastihne ve velmi dobré kondici a štěstěna se postaví na vaší stranu. Pokud vám někdo nabídne cestu do zahraničí, rozhodně neodmítejte, kromě zábavy by vám to mohlo dost pomoct i pracovně. Ve hře jsou možnosti na splnění všech plánů, hlavně těch dlouhodobých. Ke slovu se dostane i vaše přirozené diplomatické jednání, uklidníte nějaký spor, nejspíš v rodině, ale může to být i v pracovním kolektivu. Rozhodně mezi lidmi, kteří vám jsou hodně blízko. A dokonce pocítíte i jejich vděk, což se moc nestává. Užijte si ho, máte na něj plné právo.

Panna (23.8. až 22.9.)

Není to vždycky lehké, že? Ale hlavu vzhůru, bude líp a dost možná už hodně brzy. Po dlouhé době ve vás zavládne mír a harmonie, která se odrazí i na vašem úsudku. Zejména začátek listopadu vypadá hodně slibně. Láska, která vám už docela dlouho chybí, je na obzoru. Poznali jste svět i z té smutnější stránky, ale vesmír je spravedlivý a vše vyvažuje. Na některé věci je ale nutné si počkat. Přijdou. Jen si svá přání dobře rozmyslete, co je pro vás opravdu důležité? Dopřejte si čas a zapojte svou intuici. Zavřete oči, přehrávejte si jednotlivé scénáře jako film a vnímejte, jak se u nich cítíte. Tam je ta odpověď.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Když něco opravdu chcete, umíte zabrat, vaše nerozhodnost je najednou ta tam, což vaše nejbližší dost mate. Ale dosáhnout svého pro vás není problém, právě teď dvojnásob. V tomto ročním období je vám nejlépe v přírodě, proto se snažte tam být co nejčastěji. Dodá vám tolik potřebnou energii a ty správné podmínky pro rozvahu, jak dál. V zaměstnání je situace trošku komplikovanější, ale berte to tak, že vztah je vždycky důležitější. Dobré zázemí potřebujeme všichni a pokud ho máte, važte si ho. I nezadaní by se mohli dočkat hezkých chvilek, jen se neupínejte na novou známost moc rychle. Karty napovídají, že vás čeká ještě něco mnohem lepšího.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související