Brooke Shields ví, jak být i po padesátce sexy

Super postava ovšem není zadarmo.
Brooke Shields
foto: Instagram Brooke Shields

Slavná herečka Brooke Shields (55) na svůj věk opravdu nevypadá. Naopak. Sluší jí to tak, že se může po pláži procházet v plavkách a pyšně předvádět své dlouhé štíhlé nohy.

Jak sama Brooke Shields ale přiznává, zadarmo to rozhodně není. Svým fanouškům na Instagramu ochotně dává tipy, jak si tělo udržet v kondici. A podle všeho její domácí cvičení opravdu funguje …

„Každý cvik je zaměřen na jinou část těla. Pokud se nebojíte být sexy, zacvičte si se mnou,“ vyzývá (nejen) ženy k tomu, aby se nebály protáhnout své tělo i po padesátce. Věk podle Brooke rozhodně není důvodem k tomu, aby člověk nevypadal stále dobře a cítil se přitažlivě. Sama herečka je toho důkazem.

Brooke Shields na svůj vzhled nikdy nerezignovala, proto nelení ani ve věku, kdy si už některé ženy nad sebou mávají rukou s tím, že na vzhledu nezáleží. Opak je však pravdou. „Spolupráce na něčem speciálním s mou přítelkyní @helenachristensen. Těšte se na vzrušující věci, o které se brzy podělíme,“ napsala v titulku k fotce, kde ji zvěčnila bývalá topmodelka Helen Christensen. Na fotografii Brooke pózuje na pláži v jasně žlutých jednodílných plavkách. A lidé v komentářích chválí její vyrýsovanou postavu. „Jsi to skutečně ty? Vypadáš neuvěřitelně!“ napsalo hned několik fanoušků.

foto: Instagram Brooke Shields

Brooke na sobě v poslední době opravdu tvrdě pracuje. A na Instagramu sdílí týdenní tréninky se svým trenérem Ngo Okaforem, které se zaměřují na různé části těla. „Začala jsem pracovat na jednotlivých svalech a postupně zformovala i oblasti těla, kterým sem dříve nevěnovala pozornost,“ řekla v rozhovoru pro Today v roce 2018 s tím, že se k tomu poprvé dostala po operaci kolena.

„Stačí dělat malé, malinké pohyby, abys aktivoval i drobné svaly, které pomáhají posílit ty větší. Bylo hlavně důležité začít pracovat s osobním trenérem, který vám poradí jak na to.“

Takže zbývá jediná otázka, proč to nezkusit taky? Nechte se inspirovat ženou, která podle všeho ví, co dělá. A hlavně má skvělé výsledky. V každém videu s Okaforem Brooke předvádí cviky, které můžete bez problémů zkoušet doma i vy. Je to v podstatě jako absolvovat osobní trénink s celebritou zdarma.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související