Horoskop na březen: Únavu a letargii vystřídá láska

foto: Unsplash

Březen si pro každého z nás připravil nové výzvy a příležitosti. Po náročném a energeticky ubíjejícím únorovém úplňku přichází období radosti a jiskrné naděje. Co čeká vaše znamení konkrétně?

Ryby (21.2. až 20.3.)

Doma nevládne úplná pohoda, a vy stále myslíte na někoho z minulosti. Jenže co se stalo, stalo se, a vy byste se měli spíše zaměřit na přítomnost a budoucnost. Pomůže vám to překonat současné rozpory, přenést se přes ně a usmířit se. Stejně jakékoli hádky bytostně nesnášíte. Díky své mírné až holubičí povaze máte velkou podporu mezi přáteli i kolegy v práci, tak se na ně neváhejte obrátit. Zásadní rozhodnutí, která vás brzy čeká, nechte raději pořádně uležet, zbrklost by vám jen uškodila.

Beran (21.3. až 20.4.)

Co se týká citů, bude pro vás březen trošku náročnější. Toužíte po někom, koho nemůžete mít, a protože tuhle svou touhu nedokáže zkrotit, odvrhnete od sebe někoho, kdo vám nabízí své srdce jako na podnose. Možná je načase si přiznat, že vaše přemrštěné představy o lásce a štěstí vás můžou připravit o spokojený život. Co se týká práce, tam je vše zalité sluncem, čeká vás povýšení nebo pochvala a dost možná dostanete nečekanou, ale o to zajímavější nabídku. Zvažte ji.

Býk (21.4. až 21.5.)

Únava je problém, se kterým v poslední době bojujete nejvíce. A bude to ještě horší, pokud s tím hned něco neuděláte. Naštěstí se velmi brzy seznámíte s někým, kdo vám otevře oči a pomůže se na vše podívat z úplně jiného úhlu pohledu. Je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, jak se o sebe staráte a kde máte největší rezervy. Jen díky tomu dostane váš život nový rozměr. Vyzkoušejte i další způsoby regenerace než jsou ty klasické. Bylinky, akupunktura, tradiční čínská medicína… Možností je více. A právě vám mohou hodně pomoci.Blíženci (22.5. až 21.6.)

Milujete jistoty a klid, kterých nemáte nikdy dost. A to je ten hlavní problém, v tomto směru jste velmi nároční, což druzí rychle vycítí a vy pak marně přemýšlíte, proč to zase nevyšlo. Což platí v práci i ve vztazích, tam ještě mnohem víc. Březen vám v tomto směru nabídne nevídanou šanci, dopřeje vám klid vše si rozmyslet a zkusit přijít na to, kde je chyba. Berte to jako výzvu a dar. Užívejte si života a těšte se z toho, co máte. Touha po něčem nedosažitelném vás sžírá už dlouho dobu, ale vězte, že je čas nechat to být. Tuhle hru nejde vyhrát a vám se moc uleví, když se nadechnete, uvolníte a dovolíte osudu, aby vám připravil něco lepšího.

Rak (22.6. až 22.7.)

Hlavu vzhůru, však ono nebude tak zle, jak to teď vypadá. Březen si pro vás připravil mnohá překvapení, která přijdou přesně ve chvíli, kdy je budete nejméně čekat. Především se vyřeší záležitosti srdce, láska je už opravdu blízko. Ozve se vám někdo z minulosti, kdo pro vás hodně znamenal a dost pravděpodobně navážete tam, kde jste před dlouhou dobou skončili. Dejte tomu šanci. Zapomeňte na vše nešťastné, co bylo a užijte si pocit, že je zase dobře. Příznivé zprávy vás čekají i na pracovním poli, vaše píle bude velmi brzy odměněna.

Lev (23.7. až 22.8.)

Čeká vás nějaké složitější dilema. Ohledně peněz nejste právě nyní šťastlivcem, s menšími ztrátami musíte počítat. Nová pracovní nabídka bude znít lákavě, ale bude mít i velké nevýhody. Takže budete hodně váhat. Hvězdy se kloní spíše k tomu zůstat a nechat si své jisté, ale i ten risk by mohl vyjít. Březen si pro vás připravil rovněž překvapení v podobě seznámení s člověkem, který by se mohl stát pro vás osudným. Nemusí jít nutně o lásku, i pevné přátelství je mnohdy cennější než nejistá zamilovanost.Panna (23.8. až 22.9.)

Láska, láska, láska. Zamilovat se můžete úplně osudově, ale může jít i jen o velmi vášnivou noc. Každopádně vás to zasáhne, ale stálý vztah z toho může být a nemusí. Přesto se máte na co těšit, tohle se zdá opravdu silné. Opačné pohlaví začnete přitahovat přímo magickou silou. Užijte si to, jen to alespoň ze začátku neberte příliš vážně, je tam hodně proměnných a teprve čas ukáže, kam se to posune. Na místě je také zvážit zdravější životní styl, únava posledních dní si začíná vybírat svou daň. Lehčí jídelníček a více pohybu vám rozhodně prospěje.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Míváte ve zvyku se trochu podceňovat, ale březen vám tentokrát přinese tolik sebevědomí a sebedůvěry. Zaplaví vás skvělý pocit, že svět je v pořádku a vše na svém místě, jak má být. To je proto, že jste v posledních týdnech přestali tak tlačit na pilu. A nechali vesmír, ať se taky chvilku snaží sám. Vyplatilo se. teď si jen můžete užívat tu poklidnou jízdu. Nastává příznivá doba pro zásadní rozhodnutí, svatba, zásnuby, početí… To vše je ve hře a pokud se rozhodnete, bude to šťastné rozhodnutí s dobrým koncem.

Štír (24.10. až 22.11.)

Vaše tvrdošíjnost, se kterou se držíte zažitých pořádků, není úplně pozitivní vlastnost. A vám by bylo o hodně líp, kdybyste se nad to dokázali povznést a hleděli do budoucnosti s větší otevřeností a optimismem. Spor, který doutnal v nejužší rodině, se zdá být zažehnáný, takže se v příštích týdnech můžete mnohem více soustředit na sebe. Březen je pro vás příznivou dobou na malou soukromou inventuru má dáti – dal. A popřemýšlení, které věci jsou pro vás opravdu důležité a které můžete nechat být.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Máte pocit, že špatných zpráv bylo přeci jen dost a zasloužíte si i něco lepšího? Máte úplnou pravdu. A myslet si, že vydržíte všechno, je bláhové nejen od vašeho okolí, ale především od vás samotných. Je nejvyšší čas říct dost. Takhle to opravdu dál nejde. Jasně, zrovna vás nuda zabíjí, ale žádný strom neroste do nebe. Uberte. Nejlépe na všech frontách. Alespoň kapka klidu by neškodila nejen v práci, ale i ve vztazích, které se vám tak trochu sypou pod rukama.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Ač vám obvykle samota vyhovuje a vlastně ji k životu potřebujete, čeho je moc, toho je příliš. Druhá polovina března ale v tomto směru vypadá příznivě, užijete si i nečekaná setkání. Ozve se vám někdo, koho jste opravdu dlouho neviděli, může to být kamarád, ale může to být i obnovená láska. Pozor si dávejte na své zdraví, chtělo by to chodit víc ven a trochu se otužovat, hýbat se. Za zmínku stojí i změna jídelníčku, zejména v tomto období bude vhodné se zaměřit na více zeleniny a celkově ho odlehčit. Budete se rázem cítit o 100 % lépe.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Už dlouho máte chuť udělat nějakou pošetilost. Už jste se skoro rozhodli, že ty touhy v sobě potlačíte, ale ony se zase přihlásí. A tentokrát s ještě větší silou. A zastavit to moc nepůjde. Tak na sebe nebuďte tak přísní. Život je i o radosti a dopřát si ji není hřích. Jen si dávejte pozor, ať přitom neublížíte někomu dalšímu. Býváte upřímní, tentokrát ale raději držte jazyk za zuby, nadmíra otevřeností přímo volá po zradě. Proto si dávejte dobrý pozor, co komu říkáte. V práci se začne blýskat na lepší časy, ta smůla, co se vám lepila na paty konečně zmizí a vy vykročíte vstříc lepším zítřkům.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související