Lily Collins jako Audrey Hepburn. Ta podoba je neuvěřitelná

foto: Netflix

Hvězda seriálu Emily v Paříži Lily Collins nedávno na sociální síti zveřejnila fotografii, na které vypadá jako dvojče slavné Audrey Hepburn. K jejímu ztělesnění jí samozřejmě dopomohl správný make-up i účes, přesto je ta podoba až zarážející.

Audrey Hepburn s oblibou tvrdila, že není vůbec hezká, jen se dokáže šikovně nalíčit. Což jí málokdo věřil, její půvabná, něžná tvář se na nás smála z tolika filmů! A milovali ji všichni, muži i ženy. Že je její památka věčná, dokazuje i novodobá obdivovatelka Hepburn Lily Collins, která se ráda do podoby slavné kolegyně stylizuje. A jde jí to náramně. Nejen kvůli ultra štíhlé postavě, ale především díky krásně souměrné tváři s mandlovýma očima a výrazem věčného dítěte.

Linky a rtěnka

Líčení ve stylu Audrey je založené na precizní oční lince. Pokud se o ni chcete také pokusit, potřebujete především pevnou ruku a dobrý gelový fix. V případě, že ruku tak jistou nemáte, existuje jednoduchý trik. Těsně nad horními řasami dělejte fixem, či v tomto případě raději kajalovou tužkou, drobné čárky či tečky, které postupně pospojujte. Chce to trochu trpělivosti a grifu, ale ten časem získáte. Na závěr můžete linku lehce rozetřít vatovým tamponkem. Pak už stačí jen přetřít oční víčko tělovým stínem a prodloužit řasy řasenkou. Pleť rozjasněte ultralehkým make-upem a na rty samozřejmě patří výrazná červená rtěnka. Víc netřeba.A kdy bude Emily 3?

Oblíbený seriál Emily v Paříži s Lily Collins v hlavní roli se dočká své třetí řady, která se právě natáčí. Datum premiéry zatím nebylo oznámeno, ale očekává se, že by mohla přijít někdy na začátku příštího roku. Tvůrce seriálu Darren Star řekl pro magazín Glamour, že už přemýšlel o tom, jak to bude s Emily dál, a poznamenal, že si udělal i celkem jasnou představu, jak se rozhodne ohledně Sylviiny pracovní nabídky, kterou dostala na konci druhé série. Tak uvidíme, zda zůstane v Paříži či neodjede za svou novou láskou do Londýna. „Má to těžké, protože ať už se rozhodne jakkoli, nemůže udělat radost všem,“ myslí si Star.

To ovšem nebrání spekulacím, kam se celý příběh posune a jaké postavy se v něm objeví. Jedna z těch nejpřekvapivějších zněla, že by mohla přijít Kim Cattrall neboli břitká Samantha Jones ze seriálu Sex ve městě.

Podle magazínu Marieclaire s nápadem přišla televizní kritička Vulture Jen Chaney, když napsala na Twitteru: „Samantha se údajně přestěhovala do zámoří. Je to jen teorie, ale proč by se nemohla tedy naprosto nečekaně objevit v pokračování Emily in Paris? Bavilo by mě sledovat, jak se Samantha snaží tolerovat Emily.“ Ta myšlenka je zdánlivě bláznivá, ale když si uvědomíte, že za seriály Sex ve městě a Emily v Paříži stojí stejný tým, tedy především režisér a scénárista Darren Star a legendární stylistka Patricie Field, nabývá nápad realističtějších rozměrů.

Dává to smysl i po obsahové stránce. Samantha Jones je výkonná ředitelka pro styk s veřejností, zatímco Emily Cooper je marketingová manažerka. Tak proč by se jejich profesní cesty nemohly zkřížit? Takové věci se přeci, především v seriálech, stávají. Tak se nechme překvapit!

Zdroj: www.glamour.com, www. marieclaire.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související