Velký prázdninový horoskop: Čeká nás léto plné nenadálých setkání, lásek i osudových rozhodnutí

foto: Unsplash

Střelci prožijí vášnivý románek, Kozorohům stoupnou příjmy a k Pannám se vrátí osudový partner. Tohle léto bude totiž nabité událostmi. Co čeká právě vás?

Nastává ideální doba pro odpuštění, ukončení sporů a navázání nových vztahů či pokračování těch přerušených. Co se má stát, stane se právě teď, kdo dlouho čekal na splnění tajných přání, dočká se. Ale zadarmo to nebude, kdo nepřiloží ruku k dílu, či neučiní první krok, bude pravděpodobně čekat dál… Na zázrak či další příležitost.

A co čeká jednotlivá znamení konkrétně? Přečtěte si velkou předpověď Sandry Pavlů. Její unikátní karty se nemýlí.

Beran (21.3. až 20.4.)

Nespěchejte, pohár radosti se naplní až po okraj, jen to ještě malinkou chvilku potrvá. O to krásnější to bude. Trpělivost není vaší silnou stránkou, ale pěstujte ji, bude vám k užitku. Spory minulých dní odvane letní vítr a vám se po dlouhé době hrozně uleví. Plánovaná dovolená ještě podpoří váš optimismus, užívejte si, že máte kolem sebe tolik skvělých lidí, kteří vás mají rádi. Je pravděpodobné, že se vám ozvě nějaká dávná láska. Možná jste váš vztah měli za uzavřený, ale já tu vidím zcela reálnou možnost obnovení vztahu. A mohl by být ještě lepší! Jen tomu dejte šanci.

Býk (21.4. až 21. 5.)

Rychlý a pečlivě vytýčený běh k vysněnému cíli nemusí být vždy ten nejúspěšnější. Pomalejší, vytrvalá práce se vyplácí mnohdy více. Věřte si a zkuste to pro jednou trochu víc zlehka. Vyplatí se vám to. Co se týká rodinných vztahů, tam žádné turbulence nečekejte, vše se ponese spíš na vlně poklidu. Což je pro vás trochu změna, ale letní pozitivní nálada vám to vynahradí. Bude dost prostoru pro romantiku, úsměvy i pohodu, která se z vás přenese na ostatní. Sami budete překvapení, kde se ve vás ta dobrá nálada bere, ale bude tam. Urovnáte staré spory, navážete i nová přátelství a pro osamělé je tu ideální konstelace poznat někoho, kdo vám zcela změní život.

Blíženci (22.5. až 21.6)

Ale, ale tady někoho dohání špatné svědomí a nějak vůbec neví co s tím… Vaše oblíbené heslo slibem nezarmoutíš se vám v poslední době trochu vymklo kontrole a čeho je moc, toho je prostě příliš. Nejvyšší čas se zastavit a v klidu popřemýšlet, co dál. Máte ve vínku spoléhat na to, že vám vše projde, vždyť jste se také narodili pod šťastnou hvězdou, ale někdy prostě narazíte. Naštěstí vám tohle léto poskytne nejednu příležitost vše napravit, omluvit se, či nabídnout vstřícné gesto. S vaším uměním jednat s lidmi vás to nebude stát ani mnoho energie a pokud budete upřímní, vše se v dobré obrátí. A ten vášnivý flirt, co tu vidím, vás nemine!

Rak (22.6. až 22.7.)

Blýskání na lepší časy se k vám kvapem blíží. Nemáte za sebou úplně lehký rok, ale prázdniny vám to vynahradí. Ohledně vztahů si jen dejte pozor na zbytečně rezolutní prohlášení, svět není černobílý a vše nemůže být nikdy dokonalé. Malinko slevte ze svých nároků a uvidíte, že se vám bude dýchat o hodně lehčeji. Opravdu si potřebujete odpočinout, ale tentokrát to nešiďte, dovolená neznamená, že se budete starat o všechny kolem a na sebe zase zapomenete. Pro jednou pro sebe buďte nejdůležitější osobou ve svém životě. Otevře vám to úplně nové obzory.

Lev (23.7. až 22.8.)

Tohle léto má pro vás připravenou turbulentní smršť, zejména, co se vztahů týče. Co mělo už dávno odejít, konečně zmizí a před vámi se objeví nové výzvy. Myslete víc na sebe. Máte ve vínku pomáhat všem okolo, ale co vy? Dejte se pro jednou na první místo. Být středobodem svého života není sobectví, ale nutnost. Během prázdnin se vám ozve dávný přítel, s kterým jste už ztratili kontakt. To setkání vás hodně potěší a bude startem k větším změnám ve vašem životě. Možná osobním, ale spíše pracovním.

Panna (23.8. až 22.9.)

Vysněné štěstí na blízku, tak lze jednoduše označit vaši situaci. Dlouhé týdny, možná i měsíce vyhlížíte chvíli, až se ledy pohnou a je to tu! Trpělivost růže přináší a vám přinese lásku milované osoby, na kterou už dlouho čekáte. Ve hře je i úspěch v podnikání či nabídka na práci snů. Už to tak chodí, že dlouhé období nezdaru či nečinnosti musí být vyváženo činorodostí a úspěchem. Tak hlavu vzhůru, k budoucnosti hleďte s optimismem, je mimořádně příznivá. Mnohé nemine i rozpustilý flirt, tak si jen ohlídejte, ať vám víc neublíží, než dá.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Než se k něčemu rozhoupete trvá to, ale pak to stojí za to. Bohužel občas zarputile trváte na starých pořádcích a odmítáte vidět věci reálně. V takové chvíli je nejrozumnější vyslechnout si názory druhých. Nemusíte jim všem naslouchat, jen o nich přemýšlejte. Neubližujte náhodou nevědomky někomu? Opravdu je tohle jediná cesta? Správně položené otázky ve správný čas jsou víc než potřebné a užitečné. Tohle léto vás zastihne v rozpoložení, že není nutné nic řešit, ale v tom se mýlíte. Přinejmenším jedno rozhodnutí budete muset udělat a vy dobře víte které. Dál už to neprotahujte, příznivější chvíli, než je tohle léto, nenajdete.

Štír (24.10. až 22.11.)

V následujících týdnech byste si měli dát pozor především na své finance. Jste příliš důvěřiví, leckdy se necháte využívat, a to se vám vrací jako bumerang. Vážně dovolíte, aby se na vás jiní přiživovali? Myslete víc na sebe. Rozhodnost budete potřebovat, valí se na vás zásadní otázky ohledně toho, jak pokračovat dál, především co se kariéry týče. Věřte si, je příhodný čas na změnu, bude vám ku prospěchu. Vztahy v současné chvíli nevykazují žádné velké výkyvy, což vás trochu nudí, ale co to pro jednou přijmout a užít si poklidnější plavbu? Vaše vášnivá povaha se snadno nechá zlákat k flirtu či nevěře, ale stojí vám to za to?

Střelec (23.11. až 21.12.)

Mírnost a vlídnost dosáhnou často více a rychleji než radikální postup. Máte sklon až ke kruté upřímnosti, ta ale nebývá nejlepší taktikou. Zejména v rodinných vztazích vás tohle léto čeká zásadnější řešení, které bude vyžadovat diplomatické zacházení. Našlapujte zlehka, raději třikrát přemýšlejte, než jednou mluvte, tady jde o hodně. Navíc tak půjdete skvělým příkladem dětem, naučí se, že je dobré postupovat nenásilně a že rozum je nejlepší zbraní. Podobně přistupte i k problémům v práci, pro vás není vhodná doba na žádné zásadní změny a prohlášení. Raději si vezměte čas na rozmyšlenou. Dlouho odkládaná dovolená je k tomu jako stvořená. Odpočiňte si a vše v klidu rozvažte. Nic se nejí tak horké.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Láska a přátelství jsou poutem vaší rodiny a hlavní zásluhu na tom máte právě vy. Vaše vlídná povaha je základem rodinného štěstí, jen byste si to měli více uvědomovat. Ostatní to již berou jako samozřejmost, ale věřte, že kdybyste jim zmizeli z obzoru, byli by nešťastní. Jen vám to dost neříkají… Tohle léto vás zastihne v činorodé náladě, kterou bude dobré využít. Rozjeďte všechny plány, které se vám nastřádaly, vyřiďte všechny resty a s čistým stolem hleďte k lepším zítřkům. Nezklamou vás. Přinesou úspěch jak v pracovní sféře, tak i v té osobní. Tyhle prázdniny budou víc než zdařilé.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Houževnatost, s kterou se ženete za úspěchem se vám obvykle vyplácí, teď by ale bylo dobré trochu zvolnit. Některé věci se vyřeší lépe, když tolik netlačíte na pilu, občas to zkuste. Uvidíte, jak to hezky funguje. Nechte taky pro jednou vesmír, aby pracoval za vás. Stejně ví nejlépe, jak by se síly a energie měly poskládat, aby vám byly opravdu k užitku. To platí především ve vztazích, ty poslední dobou dost zanedbáváte a pak máte tendenci vše dohnat nějakou hurá akcí. To ale není nejlepší působ, zejména, když tak činíte opakovaně. Vlídnost a mírnost jsou vlastnosti, které vám nejsou úplně blízké, ale zkuste je v sobě vydolovat. Slušely by vám.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Konečně! Smůla, která se vám zejména ohledně lásky v posledních měsících lepila na paty, je pryč. Čeká na vás léto plné lásky, až se vám z toho trochu podlomí kolena. Nebudete vědět kam dřív, pozvání na nejrůznější akce se jen pohrnou a váš jediný problém bude, jak to všechno stihnout. Užijte si to, jen si dejte pozor, na plané sliby. Máte ve zvyku všechno odkývat a pak na to klidně zapomenout a mnozí lidé to nemají rádi. Také se zkuste vystříhat žárlivosti, krouží kolem vás jako jestřáb a vaší citlivé duši by mohla hodně uškodit. Raději zachovejte chladnou hlavu.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související