Vůně Fenty je konečně tu! Chcete vonět jako Rihanna?

Fenty Beauty vypouští do světa svoji vůbec první vůni.
foto: Fenty Beauty

Zcela první vůně kosmetické značky Fenty Beauty spatří světlo světa 10. srpna. Omamná unisexová vůně Fenty Eau de Parfum má být přesně v osobním stylu zpěvačky.

Jedno se BadGalRiri neboli Robyn Rihanně Fenty musí přiznat. Tahle kdysi zcela neznámá dívenka z Barbadosu dokázala během let vytvořit celý svůj – nejen hudební – ale i módní a beauty vesmír. Kromě muziky do něj patří hodně zábavná řada líčení, péče o pleť, spodní prádlo, a dokonce i luxusní oděvní řada. A teď přidává i dlouho očekávanou novinku, svou první vůni pod značkou Fenty – Fenty Eau de Parfum.

Informace o nové vůni se objevila 28. července, kdy Rihanna zveřejnila na svém Instagramu několik svých černobílých portrétů s titulkem:„#FENTYPARFUM COMING SOON👀“, a zároveň odhalila svůj nový účes (ty dramaticky hladké „kotlety“ jsou hodně cool). O den později bylo odtajněno i balení parfému. Skrývá se v zářivě modré krabičce, stejném odstínu, který je typický pro oděvní řadu Fenty.

Smyslnost v jantaru

„To je to, co mám nejraději, zážitek zapouzdřený do vůně, na kterou nikdy nezapomeneš,“ prozradila zpěvačka, která na tvorbě parfému spolupracovala s mistrem vůní Jacquesem Cavallierem Belletru. A zatímco krabička je modrá, samotná vůně se ukrývá v sytě jantarovém flakonu a charakterizují ji nóty magnólie, pižma, mandarinky, borůvky, bulharská růže, pelargónie a pačuli. Sama zpěvačka říká, že vůni je velmi těžké zařadit. Na první rozstřik je sladký a sexy, a jak zjemňuje, prosvítají v něm tóny pelargónie a růží. V oficiální zprávě je popisována jako smyslná, kořeněná a sladká…

Vůně v jantarově hnědé skleněné lahvičce byla navržena tak, aby dokonale padla do Rihanniny drobné dlaně. „Chtěla jsem sytou barvu a hnědá je moje oblíbená barva. Hnědá je taková, jaká jsem. Představuje můj původ a místo odkud pocházím,“ dodala Rihanna.

Fenty Eau de Parfum není první vůně této superstar. V minulosti Rihanna pod svým jménem uvedla už 11 parfémů s parfémovým domem Parlux, první z nich v roce 2010. Možná si některý z nich vybavíte. K těm nejoblíbenějších patřily Nude, Reb’l Fleur a Riri.

Dá se očekávat, že nová vůně bude hitem, protože jméno Rihanna prostě prodává. Fenty Beauty uvedla na trh v roce 2017 a byl obrovský úspěch. V roce 2020 na to navázala Fenty Skin a nyní tedy přidává další značku: Fenty Parfum. A proslýchá se, že se na trhu brzy objeví i Fenty Hair. Hmmm, to se tedy těšíme hodně. Kdo by nechtěl mít vlasy jako ona?

Parfémovaná voda Fenty, bude stát 120 dolarů a prodávat se začne 10. srpna na FentyBeauty.com.


Hravá a sebevědomá: nová vůně PERFECT od Marc Jacobs

Nový parfém Marc Jacobs Perfect
foto: archiv firmy

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související