Diane Kruger a Norman Reedus vzali pařížský týden módy útokem

foto: Bntonfilm

Herecký pár Diane Kruger a Norman Reedus se neočekávaně objevili na samostatných přehlídkových molech ve francouzské metropoli. Oba doslova vzali pařížský týden módy útokem a stali se součástí módních přehlídek.

Německá herečka Dian Kruger vypadala neuvěřitelně v tmavě modrém dvouřadovém saku, které odhalovalo její hruď. Svršek doplnila dlouhou sukní stejné barvy Hood u Alexandre Mattiussi. To, že se po modle procházela jako profesionálka, není nic nového. Před úspěšnou hereckou kariérou totiž dobyla módní svět coby modelka.

Z baletky topmodelkou

Diane Kruger se narodila 15. července 1976 v německém Algermissenu. Již od mala se věnovala veřejnému vystupování. Věnovala se totiž baletu a tanec byl jejím velkým koníčkem. Jako mladá talentovaná baletka tak získala stipendium na prestižní škole při londýnském Královském baletu. Její taneční kariéra však brzy skončila, protože utrpěla vážné zranění a baletu se již nadále nemohla věnovat.

Diane se však nevzdala a své ambice nasměrovala k modelingu. Již v patnácti se probila mezi finalistky soutěže Elite’s 1992 Look of the Year. Poté se začala jako modelka prosazovat a stala se jednou z nejvyhledávanějších modelek na světě. Díky modelingu se seznámila i se svým kamarádem Lucem Bessonem. Tento slavný francouzský režisér a scénarista ji doporučil, aby se začala zabývat herectvím. Jeho radu vzala vážně a začala navštěvovat pařížskou hereckou školu Ecole Florent, kde dostala školní cenu Classe Libre Award za nejlepší herečku. V roce 2002 studium dokončila a ihned poté ji čekaly první filmové role.Muž jejího srdce na mole nechyběl

Mezi modely nechyběl ani její partner, herec Norman Reedus, který prezentoval show návrháře Yohji Yamamoto a jeho pánské oblečení podzim/zima 2024-2025. Americký herec a model má s modelingem též své zkušenosti. Známou tváří se stal díky propůjčení svého těla pro oblečení značky Prada. Bez hereckých zkušeností vklouzl do světa filmu rolí nájemného vraha ve snímku SIX WAYS TO SUNDAY (Šest cest k neděli) a del Torově MIMIC (1997). Zápornou roli si užil i do třetice v thrilleru Joela Schumachera 8MM (1999).

Pravděpodobně největší úspěch pro něho znamenala role jednoho ze sourozenců McManusových v debutu režiséra Troye Duffyho THE BOONDOCK SAINTS (1999) o dvou bratrech, jenž se stali vykonavateli Božího trestu na těch největších padouších celého Bostonu. Parťákem a bratrem se mu stal Sean Patrick Flanery a postavu inteligentního homosexuálního detektiva ztvárnil Willem Dafoe. Film se stal malým kultem videopůjčoven po celém světě. Rok na to se objevil v již pěti filmech, avšak tou největší rolí byla jedna z vedlejších v TV dramatu FÁMA (2000), kde ztvárnil sympatického pobudu. Dnes je nejvíce známý z let 2010 až 2022, kdy hrál Daryla Dixona v úspěšném hororovém seriálu AMC The Walking Dead. V současné době hraje stejnou postavu ve spin-off show The Walking Dead: Daryl Dixon, která se začala vysílat v roce 2023.

zdroj: Dailymail.co.uk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související