Rihanna ukázala sexy křivky v prádle, které můžete mít i vy

Valentýnská kolekce Savage X Fenty je tady. "Díky, Rihanno!"
foto: Savagex

Slavná barbadoská zpěvačka Rihanna (33), vlastním jménem Robyn Rihanna Fenty, má sice doma devět cen Grammy, ale nezdráhá se udělat svým fanouškům radost i jinak. Před pár lety vyslala do světa vlastní kosmetickou značku a úspěchy sbírá i s rafinovanými kolekcemi prádla.

Nyní vzbudila rozruch s valentýnskou kolekcí Savage x Fenty Love On the Edge. V kampani se objevily i tváře světového modelingu a zaujala nejen sexy střihy, ale i tím, že myslí na ženy všech proporcí.

Kolekci prádla spolu s Rihanou nafotily i modelky Quannah, Alva Claire a modelové Evan Leff a Souizz. / foto: Savagex

Co dlouho očekávanou kolekci Savage x Fenty, symbolizuje především? Pohodlí to nebude. Je navržená tak, aby působila maximálně dráždivě a sexy. Je jako stvořená pro všechny ženy, kterým nechybí zdravé sebevědomí a touží se cítit náležitě přitažlivě. Není samozřejmě náhoda, že kampaň se rozeběhla jen pár týdnů před svatým Valentýnem. Protože tenhle dárek, to je sázka na jistotu. Bez ohledu na věk či konfekční velikost. Takže tleskáme Rihanno, takhle svůdně se chce cítit každá z nás. Velmi inspirativní!

Hravé šněrování

Vyznačuje se velmi příjemným saténovo-krajkovým materiálem se šněrovací stuhou s neviditelnou tylovou podšívkou se zlatými detaily.

Romantická krajka

foto: Savagex

Kombinuje výšivku s čistým tylem pro okouzlující nápoj lásky. Obsahuje vycpané košíčky, které vám krásně vytvarují poprsí.

Mladistvý lesk

foto: Savagex

Pohodlí v prádle inspirovaném disco stylem s krásným véčkovým výstřihem, šněrovacími detaily a nepřestávajícím leskem.

Svůdná kombinace

foto: Savagex

Svůdná elastická krajka je trefenu do červeného. Pevná podprsenka jako stvořená pro hluboké výstřihy kalhotky, které dají vyniknout plným křivkám.

Nápaditost i pro boubelky

foto: Savagex

Rihanna nezapomíná ani na silnější ženy, které touží také po sexy prádle, které jejich partner ocení. Kombinace výšivky s čistým tylem je pro milostnou jízdu plnou vášně tím ideálním lákadlem.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související