HOROSKOP NA ZÁŘÍ. Unikátní předpověď z hvězdopraveckých karet

Co vám osud chystá se dozvíte z karet, které exkluzivně jen pro vás každý měsíc vykládá astroložka Sandra Pavlů.
horoskop
foto: Sandra Paulů

Hvězdopravecké karty v 17. století sestavil astronom a astrolog Giovanni Baptista Seni, jehož horoskopy si objednával i sám Albrecht z Valdštejna.

Jejich nesporný půvab a velmi přesné předpovědi, na jejichž základě lze každému sestavit horoskop na míru, jsou zřejmě hlavním důvodem, proč se v prakticky nezměněné podobě dochovaly dodnes. Co z nich Sandra vyčetla pro jednotlivá znamení na měsíc září?

Panna

Milé Panenky, vás čeká opravdu vzrušující babí léto. Žene se k vám skutečně velké štěstí, na které jste dlouho čekaly, tak si raději dejte pozor, ať se vám z něj nepodlomí kolena. Zbytečně neriskujte a buďte trpělivé. Trochu lehkomyslně si pohráváte s láskou jedné osoby a její náklonnost by to nemusela vydržet. Ale ještě je tu někdo další, člověk vám velmi blízký, který se vám do života zaplete, ať chcete nebo ne. Pokud zapojíte svou intuici a budete se ho snažit získat na svou stranu, sblížíte se. Velmi pravděpodobně jinak, než čekáte, ale o to to bude intenzivnější. Tohle září bude patřit k vašim šťastnějším.

Váhy

Ač by to do vás málokdo řekl, cloumají či lépe řečeno budou s vámi cloumat vášně, které nedokážete přemoci. Hrozí, že by vás mohly připravit především o rodinnou pohodu. Souvisí to s drobnými starostmi, které v současnosti kalí vaše dny, ale nebojte, když budete trpěliví a spolehnete se na vše stabilní, co kolem sebe máte, brzy se to přežene. Jen počítejte s tím, že budete muset brzy překonat svou vrozenou nerozhodnost, váhání by vás v tom případě připravilo o hodně. Nebojte se a běžte do toho, štěstí je tentokrát zcela na vaší straně.

Štír

Dokážete brát život s lehkostí, kterou vám mnozí závidí, ale přílišná lehkovážnost by se vám právě teď nemusela vyplatit. Jste velký snílek, ale ne vše vždy vyjde, jak si představujete. Brzy vás překvapí zpráva, která bude signálem k velkým změnám ve vašem životě. Štěstí leží přímo před vaším prahem, tak ho nepřehlédněte. Navíc se v příštích dnech udobříte s osobou, se kterou jste už dlouho rozhádaní, což vám dodá vnitřní klid.

Střelec

Nemáte za sebou právě lehké období, ale to se teď změní. Za všechna příkoří, kterými jste si v poslední době museli projít, se vám dostane sladké odměny. Na obzoru je i nějaký zásadní obrat, v lásce nebo v zaměstnání. Pokud se k němu postavíte čelem, setřesete všechen strach a rozhodnete se být sami sebou, čeká vás úspěch. Jen si dejte pozor na přehnanou pýchu, ta vám leckdy u ostatních ubírá body a vy pak marně přemýšlíte, kde se stala chyba.

Kozoroh

Vaše vlídnost a přirozená krása si podmaní každého, s kým se setkáte. Bude těžké vám nepodlehnout. Co se týká práce, je nutné vše dobře promyslet a postupovat opravdu velmi opatrně, doslova zvážit každý krok, ukvapenost by mohla všechno zhatit. Pokud se v září zamilujete, což je velmi pravděpodobné, bude vám tento vztah souzen až do smrti. Je ovšem také možné, že půjde o začátek velkého přátelství či pracovního partnerství. Každopádně to bude vztah, který zásadním způsobem ovlivní váš další život na dlouhou dobu.

Vodnář

Co se týká citů, bude pro vás tento měsíc jako na houpačce. Toužíte po někom, koho nemůžete mít, a protože tuhle svou touhu nedokáže zkrotit, odvrhnete od sebe někoho, kdo vám nabízí své srdce jako na podnose. Možná je načase si přiznat, že vaše přemrštěné představy o lásce a štěstí vás můžou připravit o spokojený život. Co se týká práce, tam je vše zalité sluncem, čeká vás povýšení nebo pochvala a dost možná dostane nečekanou, ale o to zajímavější nabídku. Zvažte ji.

Ryby

Doma nevládne zrovna úplná pohoda, a tak stále myslíte na někoho z minulosti. Jenže co se stalo, stalo se, a vy byste se měli spíše zaměřit na přítomnost a budoucnost. Pomůže vám to překonat současné rozpory, přenést se přes ně a usmířit se. Stejně jakékoli hádky bytostně nesnášíte. Díky své mírné až holubičí povaze máte velkou podporu mezi přáteli i kolegy v práci, tak se na ně neváhejte obrátit. Zásadní rozhodnutí, která vás brzy čeká, nechte raději pořádně uležet, zbrklost by vám jen uškodila.

Beran

Hned začátkem měsíce vás potěší příznivá zpráva, který by mohla odstartovat docela zásadní změny ve vašem životě. Vaše záliba v hezkých věcech a umění není jen koníček, umělecké prostředí vám vyhovuje a mohlo by vám přinést i úspěch, ať už tím, že se do něj sami zapojíte, nebo tu navážete vztahy, která vás výrazným způsobem posunou vpřed. Jen se nenechte zlákat líbivými slovíčky, velká porce zdravého rozumu, nadhledu a zdrženlivosti bude v září určitě potřeba.

Býk

Dejte si pozor na to, co komu říkáte a hlavně píšete, spousta věcí se bere špatně zpět a vám se do nějakého velkého vysvětlování stejně nikdy nechce. Už dlouho prahnete po lásce, toužíte, aby to mezi vámi bylo jako dřív, a právě teď přichází čas, kdy je šance, že to opravdu nastane. Jen je potřeba, abyste ukočírovali svou netrpělivost a touhu mít všechno hned. Nebojte, ono to přijde, ale pomaleji a v trochu jiné podobě, než čekáte. Ale o to hezčí to bude. Pozor si dejte na peníze, vaše důvěřivost by se vám nemusela vyplatit.

Blíženci

Opravdu hodně moc pracujete, ale zamyslete se, neobohacuje vaše dřina spíš někoho jiného? Neumíte nic ošidit, často myslíte víc na ostatní než na sebe, ale právě nastal čas to změnit. V lásce máte zelenou, tohle září bude patřit k těm, na které jen tak nezapomenete. Zdá se, že se schyluje k nějaké významné životní události. Ve hře jsou zásnuby, svatba nebo znovuobnovený vztah plný vášně, o kterém jste si mysleli, že už je navždy ukončený. Není. Jen se musíte přestat bránit tomu, co je stejně nevyhnutelné.

Rak

Vaše citlivá duše a mírná povaha přímo volají po tom, aby vás druzí využívali, a dokonce si připisovali vaše zásluhy za své. Nedovolte jim to. Jste zvyklí pracovat na sto procent, ale právě teď přišel čas myslet i na sebe a odpočinout si. Všeho, co v životě máte, jste dosáhli vlastní zásluhou a teď můžete sklízet úspěchy své píle. Spřízněná duše, na kterou už dlouho čekáte ještě není nachystaná se k vám přiblížit, ale nebojte, ten čas nastane. Jen musíte ještě chvíli počkat, až budete oba plně připraveni.

Lev

Jste velmi velkorysí, zejména ve finančních záležitostech, což by se vám mohlo stát osudným. Žádost o půjčku, se kterou se na vás pravděpodobně někdo z blízkého okolí brzy obrátí, proto raději dobře zvažte. Naopak nabídkám k podnikavosti se bránit nemusíte, tady vám osud rozhodně přeje. V8š horoskop ovšem napovídá, že malinko slabší to tohle září bude s láskou. Již dlouho čekáte na projev přízně od milované osoby, ale její chlad vás postupně nechá vystřízlivět. Berte to z té lepší stránky, ušetříte si tak další zklamání a mnohem rychleji se připravíte na osudové setkání, které vás brzy čeká.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související