5 slavných čtyřicátníků. Řekli byste to do nich?

Letos je pro ně jiný nejen díky pandemii, ale i díky kulatinám. Bilancují hvězdy kvůli čtyřicítce?
foto: Instagram

Každý si je pamatuje jako malé děti. Kdo by řekl, že letos slaví už 40.narozeniny?

CHRISTINA RICCI / 12. února 1980

Rodačka ze Santa Monica v Kalifornii už jako dítě natáčela televizní reklamy. Křest před kamerou absolvovala tahle drobná, talentovaná tmavovláska s nádhernýma očima v deseti letech v epizodě H.E.L.P jako Olivie. V roce 1991 se proslavila jako Wednesday Adams v Adamsově rodině. Dnes má na svém kontě několik desítek cen i nominací za herectví

LUCIE VONDRÁČKOVÁ / 8. března 1980

Vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a kulturologii na Filozofické fakultě UK. Poprvé se před kamerou objevila ve svých devíti letech, a to v seriálu Území bílých králů či Arabela se vrací. V roce 1992 se stala moderátorkou pořadu pro děti a mládež Marmeláda. Dnes má za sebou širokou škálu hudebních i filmových úspěchů a už to dávno není malá holka. Na jaře oslavila 40.narozeniny. Se svým exmanželem Tomášem Plekancem (37) má syny Matyáše (8) a Adama (6).

ADAM NOVÁK / 17. června 1980

Pamatujete si Petra Bajzu ze seriálu Bylo nás pět? V seriálu hrál Novák druháka, a to přesto, že chodil už do osmé třídy. Před kameru se postavil už v šesti letech, a to v televizní pohádce Motýlí čas. Vystudoval Uměleckou průmyslovou školu scénografickou. Přestože hrál dál a měl i angažmá v divadle Rokoko, jeho největší záliba, malování obrazů a tvorba soch ho nakonec od herectví odvedla. Dnes pracuje i jako scénograf a navrhuje dekorace.

HARRY POTTER / 31. července 1980

Jedenáctiletého učedníka čarodějných umění stvořila původně kvůli svým dětem spisovatelka J. K. Rowlingová. Ze své britské vlasti ho nakonec vyslala pro potěchu všem milovníkům fantazií a 31. července oslavila tato virtuální bytost 40.narozeniny. 

MACAULAY CULKIN / 26. srpna 1980

Roztomilý blonďáček, kterého si diváci navždy budou spojovat s postavou Kevina McCallistera, se na televizních obrazovkách objevoval už od svých čtyř let. V jeho případě ho sláva pěkně semlela a dnes tenhle kdysi roztomilý kluk vypadá starší než je.


„Na rozdíl od babičky mi chybí trpělivost,“ říká Vondráčková

Lucie Vondráčková
foto: Instagram Lucie Vondráčková

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související