Victoria’s Secret představuje vánoční kampaň s Mariah Carey

foto: Victoria’s Secret

Nejkrásnější období roku je spojeno s jedinečnými tradicemi a ikonami. Jednou z nich je populární zpěvačka Mariah Carey, bez jejíhož songu All I Want for Christmas is You bychom si Vánoce nedokázali představit. Právě Mariah Carey se stala hlavní tváří vánoční kampaně slavné značky spodního prádla

Kampaň představuje novou kolekci ikonické značky Victoria’s Secret, která přináší svátečním obdobím inspirované produkty péče o tělo, noční prádlo i luxusní dárky. Vánoční kampaň oslavuje radostného ducha svátků, atmosféru setkávání a obdarovávání. Autory kampaně jsou Camille Summers-Valli a Max Papendieck. Snímky s Mariah Carey nafotil Ethan James Green. Kromě Mariah kampaň ukazuje další výjimečné ženy, jako je například Imaan Hammam, Hailey Bieber, Mayova Nicholas, Taylor Hill, Candice Huffine či Valentina Sampaio. 

Vánoční kolekce

V prodeji je oblečení již od 13. listopadu 2023 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online. Těšit se můžete na vzrušující sezónní novinky, jako jsou linie Dream Angels a Very Sexy, Shine PJs či vůně v limitované edici Bombshell Magic. 

Victoria’s Secret se stala světovým maloobchodním prodejcem spodního prádla. Portfolio značky zahrnuje široký výběr moderních a stylových kolekcí, včetně ikonických podprsenek, kalhotek, svůdného spodního prádla, pohodlného nočního prádla, sportovního oblečení a oceňovaných parfémů i produktů péče o tělo. Značka chce inspirovat ženy prostřednictvím produktů a služeb. Značka staví na dlouholetých vazbách a kontinuálně prosazuje pozitivní změny.Slavné tváře

Topmodelka Heidi Klum je pojmem této značky, která se stala aktivní členkou stáje od roku 1999 do roku 2010. Dostalo ji cti předvést na přehlídce Victoria’s Secret speciální podprsenku Fantasy Bra v hodnotě několika milionů, kterou značka od roku 1996 pro svou přehlídku každý rok navrhuje. Mezi světové krásky, které mají tu čest být andílky slavné značky, si své místo vyrobila i Češka Karolína Kurková. Na mole se procházela v letech 2002 až 2009.

foto: Victoria’s Secret

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář