Nepít, přivonět! Ekologie hýbe světem a proniká i do parfémů

Vůně z 87 % přírodních složek? Realita
foto: Unsplash

Přírodní složky, recyklovatelné obaly… Trend zaměřený na ochranu životního prostředí proniká už do všech sfér společnosti i oborů, kde bychom ho ještě před pár lety nečekali. Nová řada vůní Sephora Collection nazvaná DO NOT DRINK (nepít), je toho důkazem.

Jednoduché minimalistické složení, svěží převážně ovocné, květinové a pikantní vůně, příznivá cena i udržitelně navržené obaly – to vše jsou benefity nové řady vůní Sephora Collection nazvaná DO NOT DRINK (nepít). Od 25. května si je můžete otestovat v parfumériích Sephora.

Šest neodolatelných voňavých koktejlů: Ovocný (černý rybíz + mučenka), aromatický (šalvěj + tonka fazole), intenzivní (kosatec + káva), pikantní (jasmín a růžový pepř), osvěžující (mandarinka + čaj matcha) a sladko – slaný (vanilka + mořská sůl).

foto: Unsplash

Obsahují 87 % přírodních ingrediencí a směs rostlinného alkoholu vyrobeného z řepy, surovin vybraných z nejlepších esencí (vanilka z Madagaskaru, italská mandarinka, indický jasmín aj.), vodu a antioxidační systém.

Vůně jsou nabízeny v ekologických recyklovatelných obalech (přímo v Sephora). Krabičky jsou z kartonu z udržitelně obhospodařovaných lesů potištěné rostlinnými inkousty

Tak která vyhraje?

PIKANTNÍ: JASMÍN + RŮŽOVÝ PEPŘ

Indický jasmín, růžový pepř, indonéské pačuli, italský bergamot a americký cedr… Ultra moderní a rozkošná vůně dráždí smysly a přenese vás do kouzelných míst jiného světa. Barevný kořeněný extrakt udává tón této jasmínem posedlé vůni.

OSVĚŽUJÍCÍ: MANDARINKA + MATCHA ČAJ

Jak to zní, když se svěží a šťavnatá italská mandarinka setká s aromatickými zelenými tóny zeleného matcha čaje? Infuze pikantních citrusových tónů vytváří vůni, která „exploduje“!

SLADKO – SLANÁ: VANILKA + MOŘSKÁ SŮL

Co dostanete, když vezmete neskutečně jemnou madagaskarskou vanilku a zkombinujete ji s mořskou solí? Mimořádnou slunečnou vůni, která je velmi smyslná a naprosto návyková!

OVOCNÁ: ČERNÝ RYBÍZ + MUČENKA

Uvnitř tohoto flakonu tančí pupeny francouzského černého rybízu a italský bergamot a vytvářejí spolu parfémovou vodu se svěžími zelenými vrchními tóny, které se snoubí se šťavnatou a říznou mučenkou. Neodolatelně exotická směs, která na pokožce srší akční živostí!

AROMATICKÁ: ŠALVĚJ + TONKA FAZOLE

Koktejl francouzské šalvěje, brazilských tonka fazolí, madagaskarského černého pepře, indického kardamomu, španělského tymiánu, indonéské pačuli, egyptské pelargonie a kanadské borovice. Výsledek? Vzdorovitá a nabroušená vůně, která se vznáší kolem a zanechává po sobě překvapivou aromatickou stopu.

INTENZIVNÍ: KOSATEC + KÁVA

Lehounký pudrový nádech s kosatcem ve svém středu. Melodie rozpálená čerstvou a čistou salvadorskou kávou upraženou k dokonalosti. Předávkování tímto exotických květinovým výbuchem je neodolatelné.

Parfémové vody jsou vyrobené ve Francii a nabízejí se ve třech velikostech: 290 Kč/10 ml, 590 Kč/30 ml, 830 Kč/50 ml.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související